Shtoni ETIKETAT ne ēdo Teme te Re qe hapni!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Shtoni ETIKETAT ne ēdo Teme te Re qe hapni!

  Receta Gatimi  Cfare jane Etiketat (tags)?
  Etiketat ne forumin tone jane Fjalekyēe qe ndihmojne kerkimin dhe shfletimin e lehte te forumin per anetaret. Duke klikuar ne nje Etiket apo TAG (siē quhen ne ang) ju mund te drejtoheni direkt tek tema qe jeni duke kerkuar pa patur nevoj te kerkoni disa here apo te shfletoni arkivin. Etiketat gjenden ne faqen e pare te faqes ose e ashtequartura Tag Cloud


  Si te vendosim Etiketat (tags) ne Forum?
  Etiketat mund te vendosen gjat proēesit te hapjes se temes. Imazhi siper ilustruar se si ta beni kete proēes.
  Vini Re - Etiketat duhet ti referohen temes perkatese dhe fushes qe flitet ne postim.


  Shtimi apo Modifikimi Etiketave (tags) ne Forum?
  Etiketat e forumit mund te modifikohen duke shtypur "Modifiko Tags" ne fund te ēdo teme.  Per ēdo paqartesi, si perher mos hezitoni te na kontaktoni!
  Ne emer te stafit, ju uroj qendrim te kendshem!

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Mendoj se eshte shume e nevojshme vendosja e etikitave gjate nje hapje te nje teme te re,na ndihmon shum.

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ne fillim nuk e beja sepse nuk e dija qe duhej kjo! Tani (dmth ka ca kohe) e bej sa her qe hap 1 teme te re

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ne fakt, pamja ka ndryshuar pak por koncepti eshte gjithmon i njejte si dhe pozicioni!

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  ne fillim nuk e beja sepse nuk e dija qe duhej kjo! Tani (dmth ka ca kohe) e bej sa her qe hap 1 teme te re
  behet fjale per temat e informatikes , apo cdo teme ?

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  cdo teme labe! Edhe ndo1 teme chit/chat (po po edhe ato!)

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ne ēdo teme eshte e dobishme ta besh!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si ti shtoni PC-s edhe 10GB me shume ?
  Nga woop nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-09-2012, 02:56 PM
 2. Si te shtoni Google Maps ne iOS 6
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-09-2012, 02:56 PM
 3. Si tė shtoni titra ne DVD
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-05-2010, 08:08 PM
 4. :) hapni rruge per mua ...
  Nga abcd nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 06-06-2009, 04:24 PM
 5. Si te hapni makinen tuaj nese keni humbur celesat
  Nga EMAUS nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-04-2009, 09:50 AM

Etiketat pėr kėtė Temė