KERKESE


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e AMADEK
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  BRESCIA ITALI
  Postime
  6
  Reputacioni
  0

  KERKESE

  Receta Gatimi

  DO TI LUTESHA KUJTEDO QE ESHTE PRAKTIK ,QE TE ME JAPE NDONJE UDHEZIM PER TE KALUAR PUSHIMET NE DHERMI

 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: KERKESE

  nqs je grup, merr nje shpi me qera aty buzet detit,
  jane dite te paharrueshme...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kerkese per Firme
  Nga Kliton nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 06-01-2012, 08:47 PM
 2. Si ta bėj njė Kėrkesė pėr Bursė
  Nga Bessart nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 07-10-2010, 08:12 PM
 3. kerkese per forumin
  Nga Mentor_gv nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 08-02-2009, 01:23 PM
 4. Kerkese...
  Nga Alb-Angel nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-04-2007, 07:43 PM