Mourinho, divorc pas 20 viteve martese


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Mourinho, divorc pas 20 viteve martese

  Receta Gatimi  Eshte dashur nje vit ne Itali qe edhe Jose Mourinho te shfaqej ne faqet e para te mediave gossip.
  Kete here duket se gjerat nuk po shkojne mire me martesen e “Special One”, pasi bashkeshortja e tij Matilde ka vendosur te divorcohet pas 20 viteve martese. Shkak per kete mendohet se eshte bere nje vajze e panjohur italiane me te cilen trajneri i Interit po shoqerohet prej disa muajsh.

  Lajmin e ben te ditur gazeta "Correio de Manha", sipas se ciles, cifti ka nisur procedurat ligjore te divorcit. Vendimi i bashkeshortes duket se eshte pritur me qetesi nga Mou, i cili ka pranuar t’i jape fund marteses cka do t’i kushtoje nje shume te mire te hollash.

  Tradhetia e teknikut nuk eshte nje gje e re, pasi qe ne kohen kur ai drejtonte Porton u perhapen zera per lidhjen e fshehte me bukuroshen Elsa Sousa, por atehere gjithcka kaloi ne heshtje per t’i dhene edhe nje shans marteses.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Per mua vitet e fundit ju rrit mendja ketij

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Me te vertet qe ju rrit mendja ktit,njeri qe si qesh njeher buza mo.

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahha ju dukeni qe nuk jeni inter-iste

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  e hengri dhe mourinho, u bashku me cunat (adriano , ronaldinho etj)

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  nuk besoj se ka me interin ketu haha perveē teje nqs!

  Por i kam degjuar nje intervist dhe qe atehere skam shume simpati! boh! sthem qe s'eshte trajner i mire!

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  WUA mo Reni une jam Interiste nnuk e dije ti, shiko kush i ka hačpur te gjitha temat mbi interin. Forca Interrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10 fajtorėt kryesor pėr divorc
  Nga Kliton nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 19-02-2013, 11:57 PM
 2. Pas Guardiolės ikėn edhe Mourinho ?
  Nga Erinaa nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-04-2012, 10:26 AM
 3. Carvalho: Mourinho, trajner fitues
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 07:41 PM
 4. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 31-03-2010, 05:37 PM
 5. Xhordan, pėrgatitjet e fundit pėr divorc
  Nga kristimcs nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-06-2009, 01:19 PM