Si modifikohet nje makine nga fillimi ne fund!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Si modifikohet nje makine nga fillimi ne fund!

  Receta Gatimi

  Ja si shnderrohet nje makine nga zero ne nje supercar! 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  dhe nje sekuence tjeter me foto:


 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Fantastike,shume e bukur.......

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Edhe mua me pelqeu

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Shumė e bukur. Ata qė e kanė bėrė kanė qenė me tė vėrtetė profesionistė. Vetėm se qenka nė USA, Florida. Pak larg pėr ne.

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e adhurimi
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  28
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kuku smunet me ardh ne Prishtin kjo kurrrr uauahuahuha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Njė libėr qė kushton sa njė makinė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-05-2011, 10:15 PM
 2. Ferrari 458 Italia - Nje makine enderrash!
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-07-2009, 06:36 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-07-2009, 12:48 PM
 4. Si ta kurseni benzinėn nė makinė?
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-06-2009, 07:51 PM
 5. Makine me 2200 CV fuqi
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 25-06-2009, 04:49 PM

Etiketat pėr kėtė Temė