Pele: Ronaldo mė kujton George Bestin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Pele: Ronaldo mė kujton George Bestin

  Receta Gatimi
  Legjenda braziliane Pele e ka lavdėruar superyllin portugez, Cristiano Ronaldo, duke e krahasuar me legjendėn e ndjerė tė Manchester Unitedit, George Best.“Cristiano mė kujton aq shumė lojtarin pėr tė cilin gjithmonė kam thėnė se ishte i shkėlqyeshėm- George Best”.
  “Ai (Ronaldo) ėshtė lojtari qė i ngjan mė sė shumti Bestit kur ishte nė kulmin e karrierės sė tij- duke u bazuar nė mėnyrėn si vrapon me topin nė shpejtėsi, lojėn edhe nė anėn e majtė edhe nė tė djathtė, si dhe ka shumė teknikė”.

  “Mė pėlqen ta shikoj Ronaldon, ai ėshtė njė lojtar me talent tė jashtėzakonshėm”, ka thėnė Pele pėr “Sunday Mirror”.

 2. #2
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  edhe se ka keq ashtu eshte

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  me te vertet jan sh te ngjashem edhe si karakteristika edhe si mendje, shpresoj mos te behet dhe ky vartes alkoli si best se pastaj do dali qe esht kloni i besti

 4. #4
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Klevi88 Lexo postimin
  me te vertet jan sh te ngjashem edhe si karakteristika edhe si mendje, shpresoj mos te behet dhe ky vartes alkoli si best se pastaj do dali qe esht kloni i besti
  ndonje gote ta ktheje me paris hillton por te kete kujdes.

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Sbresoj se edhe ky do behet vartes i alkolit.....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Tragjedi ne Brazil, vdes ne fushe "Pele" i ri
  Nga Erinaa nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-07-2012, 11:37 AM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-04-2010, 08:54 PM
 3. George Clooney dhe e dashura e tij sekrete!
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-05-2009, 08:32 PM
 4. George Gordon Byron
  Nga kuklla nė forum Shkrimtarė tė Huaj
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 20-02-2008, 06:25 PM
 5. Letra e presidenti tė SHBA-ve, George W. Bush
  Nga Kampioni99 nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-02-2008, 05:02 PM