Tevez fajėson ardhjen e Berbatovit pėr largimin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Tevez fajėson ardhjen e Berbatovit pėr largimin

  Receta Gatimi  Sulmuesi argjentinas Carlos Tevez thotė se ai e kishte ditur se ditėt e tij nė Manchester United janė tė numėruara qė kur nė ekip kishte arritur Dimitar Berbatov.


  Sulmuesi argjentinas ka thėnė se ai do tė luajė pėr njė ekip tjetėr, pasi ka hedhur poshtė ofertėn e re tė Mancehster United pėr tė vazhduar nė Old Trafford.

  “Nuk e di se ku do tė luaj, por e di se ky nuk do tė jetė Manchester United. Kur arrita kėtu duhej tė luftoja pėr vend si ēdo lojtar tjetėr. Sezoni im i parė ishte i mirė, isha herė fillestar herė zėvendėsues, por e respektova atė”, ka thėnė Tevez.

  “Por nė vitin tim tė dytė, pas ndeshjes kundėr Liverpoolit, trajneri filloi tė mė shikojė nga lart. Fansat mė pėrkrahėn shumė, andaj mendova se diēka ndodhte pasi paraqitjet e mia po ashtu ishin tė mira”.

  “Nuk u ndjeva i pėrkrahur pas arritjes sė Berbatov, pasi unė isha njeriu pėr detyrėn pėr tė cilėn ai u soll ta bėjė”, ka shtuar mes tjerash argjentinasi.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  per mendimin tim tevez esht me i mir se berbatov edhe pse kan karakteristika te ndryshme,por ky esht me efikas ne loj

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Dhe une ashtu them qe Tevez eshte nje lojtar shume me i mire se Berbatov ne shume pikpamje,dhe mendoj se tranjeri Manchesterit ka bera gabim ne qoftese ka nenvlersuar nje lojtare si Tevez.

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Dhe une ashtu them qe Tevez eshte nje lojtar shume me i mire se Berbatov ne shume pikpamje,dhe mendoj se tranjeri Manchesterit ka bera gabim ne qoftese ka nenvlersuar nje lojtare si Tevez.
  Gjithashtu dhe une kshu them qe tranjeri i Manchesterit ka bere gabim qe e ka nenvlersuar nje lojtar si Tevez.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Tevez aludon nė largim nga kombėtarja
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 01:48 PM
 2. Ananasi ndihmon per largimin e celulitit
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 05-07-2010, 02:12 AM
 3. Mancini: Tevez do tė mbetet nė City
  Nga MAJDI nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-05-2010, 02:03 PM