Receta Gatimi

Tevez fajėson ardhjen e Berbatovit pėr largimin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
  1. #1
    Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
    Anėtarėsimi
    Sep 2008
    Vendndodhja
    Albania/D
    Postime
    6,215
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    30

    Tevez fajėson ardhjen e Berbatovit pėr largimin



    Sulmuesi argjentinas Carlos Tevez thotė se ai e kishte ditur se ditėt e tij nė Manchester United janė tė numėruara qė kur nė ekip kishte arritur Dimitar Berbatov.


    Sulmuesi argjentinas ka thėnė se ai do tė luajė pėr njė ekip tjetėr, pasi ka hedhur poshtė ofertėn e re tė Mancehster United pėr tė vazhduar nė Old Trafford.

    “Nuk e di se ku do tė luaj, por e di se ky nuk do tė jetė Manchester United. Kur arrita kėtu duhej tė luftoja pėr vend si ēdo lojtar tjetėr. Sezoni im i parė ishte i mirė, isha herė fillestar herė zėvendėsues, por e respektova atė”, ka thėnė Tevez.

    “Por nė vitin tim tė dytė, pas ndeshjes kundėr Liverpoolit, trajneri filloi tė mė shikojė nga lart. Fansat mė pėrkrahėn shumė, andaj mendova se diēka ndodhte pasi paraqitjet e mia po ashtu ishin tė mira”.

    “Nuk u ndjeva i pėrkrahur pas arritjes sė Berbatov, pasi unė isha njeriu pėr detyrėn pėr tė cilėn ai u soll ta bėjė”, ka shtuar mes tjerash argjentinasi.

  2. #2
    Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
    Anėtarėsimi
    Feb 2009
    Postime
    522
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    17
    per mendimin tim tevez esht me i mir se berbatov edhe pse kan karakteristika te ndryshme,por ky esht me efikas ne loj

  3. #3
    Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
    Anėtarėsimi
    Sep 2008
    Vendndodhja
    Albania/D
    Postime
    6,215
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    30
    Dhe une ashtu them qe Tevez eshte nje lojtar shume me i mire se Berbatov ne shume pikpamje,dhe mendoj se tranjeri Manchesterit ka bera gabim ne qoftese ka nenvlersuar nje lojtare si Tevez.

  4. #4
    i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
    Anėtarėsimi
    May 2009
    Postime
    281
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    15
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
    Dhe une ashtu them qe Tevez eshte nje lojtar shume me i mire se Berbatov ne shume pikpamje,dhe mendoj se tranjeri Manchesterit ka bera gabim ne qoftese ka nenvlersuar nje lojtare si Tevez.
    Gjithashtu dhe une kshu them qe tranjeri i Manchesterit ka bere gabim qe e ka nenvlersuar nje lojtar si Tevez.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

  1. Tevez aludon nė largim nga kombėtarja
    Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 13-08-2010, 01:48 PM
  2. Ananasi ndihmon per largimin e celulitit
    Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
    Pėrgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 05-07-2010, 02:12 AM
  3. Mancini: Tevez do tė mbetet nė City
    Nga MAJDI nė forum Futbolli
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 06-05-2010, 02:03 PM