Kaka: Gjithmonė do tė jem fans i Milanit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Kaka: Gjithmonė do tė jem fans i Milanit

  Receta Gatimi  Superylli brazilian Kaka, i cili sonte nė Santiago Bernabeu do tė prezantohet edhe zyrtarisht si lojtar i Real Madridit, ka thėnė se ai gjithmonė do tė jetė fans i ish-klubit tė tij.

  Braziliani ishte pėrforcimi i parė mė i madh i verės i gjigantit spanjoll dhe i kushtoi kėtij klubi plot 67 milionė euro, qė shkuan nė drejtim tė Milanit.

  “I falėnderoj tė gjithė fansat e Milanit. Ata janė gjithmonė nė zemrėn time. Milani ėshtė pjesė e historisė time dhe unė jam pjesė e historisė sė Milanit. Ne gjithmonė do ta kemi kėtė raport”, ka thėnė Kaka nė njė intervistė tė fundit.

  “Falėnderoj tė gjithė qė mė kanė dėrguar mesazhe pėrkrahėse. Gjithmonė do tė jem fans i rosonerėve”, ka shtuar mė tej braziliani.

  Kaka sė fundi triumfoi nė Kupėn e Konfederatave me kombėtaren e Brazilit dhe u shpall lojtari mė i mirė i kėtij turneu nga votat e gazetarėve.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  ky esht i papam edhe si lojtar por edhe si njeri mbi te gjitha edhe pse sjam me milanin

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Me vjen keq qe u largua nga Milani. Ishte lojtari im i preferuar aty.
  Gjithsesi, Milani do dije te triumfoje dhe pa te.

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Klevi88 Lexo postimin
  ky esht i papam edhe si lojtar por edhe si njeri mbi te gjitha edhe pse sjam me milanin
  Gjithashtu dhe une mendoj qe Kaka eshte nje lojtar dhe njeri i papam , mendoj se dhe pse Kaka u largua nga Milani ai do te vazhdoje te triumfoje dhe te Real Madriti.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Edhe Obama goditet...por nga njė fans
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-10-2010, 11:22 AM
 2. Ronaldinho e sheh te ardhmen larg Milanit
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-05-2009, 08:37 AM
 3. Ēėshtja “Bekham”, Platini kundėr Milanit
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-02-2009, 10:44 AM
 4. Kaka i Milanit u be baba
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-06-2008, 11:52 PM