Kaka prezantohet tek Reali, nis epoka e tij galaktike


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Kaka prezantohet tek Reali, nis epoka e tij galaktike

  Receta Gatimi  Pritja mbaroi! Reali i Madridit ka prezantuar dje Kakąn, “galaktikun” e parė tė njė epoke tė re. Braziliani zbriti nė aeroportin e Madridi, nė mėngjesin e ditės sė djeshme, me njė linjė tė posacme, pasi fluturimi i tij i parė kishte qenė Johanesburg-Amsterdam. Pasi kaloi disa vizita mjekėsore suplementare dhe shumė tė shpejta, drekoi me bashkėshorten e tij. Pastaj, fantazisti shkoi nė zyrat e Realit ku firmosi kontratėn, pasi mė parė e kishte autografuar me anė tė faksit.

  Mė pas, rreth orės 20:30, ai zbriti nė fushėn e “Santiago Bernabeu”-t, pėr herėn e dytė nė karrierėn e tij. Mė parė kishte qenė nė vitin 2002 kur luante me San Paolon dhe shėnoi njė gol pėr ekipin brazilian. 40 mijė tifozė tė Realit i dhanė mirėseardhjen te skuadra 9 herė kampione e Europės, ndėrsa nė konferencėn pėr shtyp u lejuan vetėm 400 gazetarė, pavarėsisht se kėrkesat i kalonin njė mijė. Pas prezantimit, 26-vjeēari shkoi nė hotelin “Mirasierra”, atje ku kanė qėndruar Zidan, Bekham, Figo, Ronaldo dhe Kanavaro, pėrpara se tė gjenin njė shtėpi nė Madrid. Kaką u ble nga Milani pėr 68 milionė euro dhe do tė pėrfitojė 9 milionė euro nė sezon pėr pesė vitet e ardhshėm. Kaką do tė mbajė fanellėn me numėr 8.
 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  edhe pse i pasur i ka arrit gjitha ne karrier prap se pra ky do shkelqej perseri si futbollist, ndryshe nga ronaldo qe mendoj se do bie ne madrid si lojtar

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Klevi88 Lexo postimin
  edhe pse i pasur i ka arrit gjitha ne karrier prap se pra ky do shkelqej perseri si futbollist, ndryshe nga ronaldo qe mendoj se do bie ne madrid si lojtar
  Kshu menoj dhe une...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-04-2011, 02:04 AM
 2. Reali tė mposhtė Milanin pėr Ganson
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 07:45 PM
 3. Ronaldo tek Reali, Barcelona reagon ashper
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-06-2009, 08:40 AM
 4. Epoka e re e bronzit
  Nga eugjeni nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 31-05-2009, 08:37 AM
 5. Reali dhe Barcelona me fitore..
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-01-2009, 12:19 AM