Ronaldo prezantohet nė Bernabeu


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Ronaldo prezantohet nė Bernabeu

  Receta Gatimi  Real Madridi ka prezantuar Cristiano Ronaldon para tifozėve tė vet nė stadiumin e mbushur Santiano Bernabeu nė njė spektakėl qė me siguri se do tė mbetet gjatė pėr t’u kujtuar.  Prezantimi i Portugezit ishte shumė mė spektakolar se ai i Kaka qė u zhvillua javėn e kaluar. Nė deklaratėn para 80.000 tifozėve, Ronaldo tha se kjo ishte ėndrra e tij e fėmijėrisė.

  “Jam shumė i lumtur qė jam kėtu. Tash ėndrra ime e fėmijėrisė u bė realitet. Nuk prita stadium tė mbushur, kjo vėrtet ėshtė impresive. Ju falėnderoj tė gjithėve”, ka thėnė Ronaldo para publikut.  Siē edhe u paralajmėrua, C. Ronaldo do tė mbajė fanellėn me numrin 9, tė cilin e ka bartur legjenda Alfredo Di Stefano, ndėrsa gjatė tre sezoneve tė tij nė Bernabeu e ka bartur edhe superylli brazilian Ronaldo.
 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  me te vertet spektakel ishte ne prezantimin e ketij, njeriu prej 1 miliard eurosh, nejse se perezi e kishte llogarit qe per 2 vjet i nxirrte parat per kakan dhe ronaldon,dy blerjet e fundit te real

  http://www.facebook.com/group.php?gi...0171465&ref=mf
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 07-07-2009 mė 04:00 PM.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ronaldo Thyen Rekord
  Nga Noga nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-09-2012, 07:13 PM
 2. Cristiano Ronaldo | Wallpaper
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-05-2010, 09:41 PM
 3. Ronaldo ia mbath nga Nereida
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-08-2009, 09:22 PM
 4. Ronaldo pėson aksident
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-01-2009, 08:55 PM
 5. Cristiano Ronaldo
  Nga ReniX nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-03-2008, 04:39 PM