Mire se ju gjeta o njerez e mire se erdha ;)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 19 prej 19
 1. #1
  Partizon4ever 10% Maska e Lapraks4ever
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  Spain
  Postime
  39
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Post Mire se ju gjeta o njerez e mire se erdha ;)

  Receta Gatimi

  Pershendetje te gjitheve


  - Si e keni emrin?----Lenci
  - Sa vjeē/e jeni?----Me kohen do e zbulojm
  - Ku banoni?----Spain Barcelone
  - Ku keni lindur?----Martenitet te Tirones
  - Gjendja juaj shoqėrore...----Sthuhen te gjitha .
  - Ku keni studiuar apo studimet qė keni kryer.----shkolle plot
  - Ēfarė profesioni keni?----Security.
  - Ēfarė hobi dhe interesa keni?----Disenjo , Top Tuning
  - Dėshirat dhe ėndrat tuaja?----Ket jete qe kam ta jetoj i lumtur e vetmja enderr dhe deshire
  - Cila pjesė e Forumit ju ngjall mė tepėr interes----Jam akoma ne hapat e pare kur ta zbuloj ju a theme lol
  -Formula 1----Ferrarrin pa diskutim
  -Moto GP----V.Rosi
  -Tenis----R.Nadal

  Per me shume do kemi kohe te njihemi pra ky jam une o popull .


  Mire se ju gjeta dhe njehere

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11

  Smile
  mire se na erdhe lapraks djali

 3. #3
  Partizon4ever 10% Maska e Lapraks4ever
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  Spain
  Postime
  39
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Rrofsh RUTHI mire se te gjeta

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Mire se erdhe Laprakso,kalofsh sa me mire.

 5. #5
  Partizon4ever 10% Maska e Lapraks4ever
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  Spain
  Postime
  39
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Rrofsh Kliton normal qe do kalojm mire

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Mire se erdhe Lenci Kalofsh XiX ktu tek Lirenti.com

 7. #7
  Partizon4ever 10% Maska e Lapraks4ever
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  Spain
  Postime
  39
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Rrofsh ........

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  mir se erdhe Laprakso, dhe ja kalovsh mir me ne ketune ne lirenti.com

 9. #9
  Partizon4ever 10% Maska e Lapraks4ever
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  Spain
  Postime
  39
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  rrofsh majdi sigurisht do ja kalojm shume mire

 10. #10
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  mire se erdhe dhe kalofsh mir ne forum!!!

 11. #11
  Partizon4ever 10% Maska e Lapraks4ever
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  Spain
  Postime
  39
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  rrofsh ................

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mire se erdhe lapraks, te uroj te pershtatesh sa me shume me shoqerine ketu dhe qendrim te kendshem!

 13. #13
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  pershendetije dhe mirse erdhe dhe besoi tia kaloshe mire (Lapraks4ever)

 14. #14
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mire se erdhe dhe kalofsh mire

 15. #15
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Mire se erdhe Lapraks4ever, shpresoj te kalosh mire

 16. #16
  Partizon4ever 10% Maska e Lapraks4ever
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  Spain
  Postime
  39
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Faleminderit te gjitheve .....

 17. #17
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Mirė se erdhe dhe kalofsh mirė.

 18. #18
  Partizon4ever 10% Maska e Lapraks4ever
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  Spain
  Postime
  39
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Faleminderi Peniel .

 19. #19
  i/e rregjistruar Maska e niti12
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  o mire se na erdhe Lapraks4ever

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mirė se rrini dhe Mirė se ju Gjeta
  Nga RockStar nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 22-11-2010, 01:54 PM
 2. PėrShėnDeTJe! Mirė Se Ju GjeTa e Mirė Se Erdha!
  Nga Bl3R0 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-11-2010, 07:02 PM
 3. Mire se ju gjeta!
  Nga shoku_tanku nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 05-02-2009, 09:17 PM
 4. Mire se ju gjeta
  Nga ermela nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-03-2008, 10:47 PM
 5. Mire se ju gjeta
  Nga Disconnected nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-04-2007, 12:24 PM