Benzema prezantohet pa numėr


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Benzema prezantohet pa numėr

  Receta Gatimi  Sulmuesi i ri i Real Madridit, Karim Benzema, ėshtė prezantuar zyrtarisht tė enjten mbrėma nė Santiago Bernabeu para 15.000 tifozėve.


  Kaka zgjodhi numrin 8, Raul Albiol numrin 18, ndėrsa Cristiano Ronaldo numrin 9, kėshtu qė nuk mbeti asnjė numėr nė dispozicion pėr ish-sulmuesin e Lyonit, i cili duhet tė presė largimin e ndonjėrit nga lojtarėt madrilenė qė ta marrė numrin e tij.

  Spekulohet se numri 19 do t’i takojė sulmuesit francez, pas largimit tė Klaas-Jan Huntelaar.

  “Jam shumė i lumtur qė do tė luaj nė skuadrėn ku kanė luajtur idhujt e mi, Zidane dhe Ronaldo. Faleminderit Florentino Perez”, ka thėnė Benzema gjatė prezantimit me fanellėn e Realit pa numėr.


  Prezantimi Karim Benzema tek Real Madrit
 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  them se ka per te marr nr 10, sa te largohet shneider

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  I mblodhi te gjithe reali! Kushedi ēfare numri po mendon ky!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto numer.....(loje)
  Nga Arjol nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 144
  Postimi i Fundit: 13-05-2012, 10:48 PM
 2. Facebook ėshtė numėr 1, pėr 2010!
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-12-2010, 05:19 PM
 3. Sistemi operativ i Apple numėr njė nė SHBA
  Nga vaaldr1n nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-12-2010, 05:29 PM
 4. Microsoft lėshon numėr rekord tė arnimeve
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-10-2009, 07:40 PM
 5. Messi nė histori, shėnon golin numėr 5.000 tė Barēės
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-02-2009, 06:34 PM