100 vjet mima


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 18 prej 18
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  100 vjet mima

  Receta Gatimi

  mima urimet me te mira per ditelindje.
  100 vjet

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  gezuar datlindjen mima , te uroj edhe sh vite jete , fat e lumturi , klm

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  gezuar ditelindjen Mima dhe tu realizofshin
  te gjitha deshirat qe ke ne jete..

 4. #4
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13


  Gezuar ditelindjen Mima.
  U befsh edhe 100 vjec.
  Kalofsh bukur sot nen shoqerine e femijeve te tu te bukur.

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Gezuar ditelindjen dhe 100 te tjera.
  Te uroj te arrish cfare te te doje zemra. 6. #6
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Urime urime Mima i befsh edhe 100 te tjera, fat dhe lumturi ne jete

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  edhe 100 vjece MIMA happy birthday

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Dhe 100 vjece Mima,fat dhe lumturi ne cdo aspekt te jetes........

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Urime te perzemerta edhe nga une Mima!
  U befsh sa te duash vete dhe kalofsh mire sonte!


  p.s na thuaj edhe dhuratat qe do marresh


 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gezuar Ditelindjen MIMA, kalofsh sa me bukur ne mesin e familjes tuaj!

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Happy birthday mima. Best wishies in the world for you and your famly.

  Sa qef do ha torte sot ....lol.....

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  gezuare MIMA ditelindjene dhe sa me shume fate dhe mbaresi ne jete dhe dite te bukura me shume :

 13. #13
  "Anguila" 10% Maska e Smily
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ketej afer
  Postime
  47
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Edhe 100 te tjera Mima.Suksese e lumturi ne jeten tende.

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Mima i gezofshe edhe 1oo shum fat dhe lumturi ne jet. 15. #15
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  Mima ka shkuar me pushime, do na pergjigjet kur te kthehet.

 16. #16
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Pushime tė kėndshme Mima dhe u bėfsh 100 vjeēe. Tė uroj ēdo tė mirė nė jetėn tėnde.

 17. #17
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Waaaa....Jeni shume te mire
  Faleminderit shume nga zemra, me behet shume qefi
  Uroj dhe per ju gjithe te mirat e kesaj bote 18. #18
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS Lexo postimin
  Urime te perzemerta edhe nga une Mima!
  U befsh sa te duash vete dhe kalofsh mire sonte!


  p.s na thuaj edhe dhuratat qe do marresh


  Po i them vetem se me kerkove ti , se ishte sekret , lol
  Kalova nje dite te mrekullueshme
  Perveē puthjeve dhe perqafimeve mora 2 buqeta lulesh
  dhe nje dite ne Talasoterapi ,dmth masazh, pishine ,
  zhakuzi dhe hamam E paharrueshme

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mima
  Nga erinda nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 100
  Postimi i Fundit: 19-10-2014, 10:44 AM
 2. Gezuar Ditelindjen Mima
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 16-07-2012, 10:40 PM
 3. Pergjigju Siqerisht * MiMa*
  Nga Mima nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 03:15 PM
 4. Gezuar ditėlindjen Mima!
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 18-07-2011, 06:00 PM
 5. mima edhe 100 vjec
  Nga Erlindi nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 14-07-2008, 07:46 PM