Gezuar ditelindejen Kliton


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 20
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Gezuar ditelindejen Kliton

  Receta Gatimi

  kliton te uroj gezuar ditelindjen edhe 100 vite te tjera..

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  gezuar dhe u befshe 100 viec dhe dite sa me te bukura

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  gezuar edhe 100 vjec ja kalofsh mir

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Vertet tani e pash dhe une!!!

  Gezuar ditelindjen Kliton, u befsh dhe 100 vjeē. Tu plotesofshin te gjitha deshirat!!!
  na fal per vonesen

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  gezuar ditelndjen .edhe 100 te tjera

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  sa me shum fat e lek.....se harrova me e shkruajtur ne mesazhin e pare..

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  000000 Kliton Urime Urimee i befshe edhe 100 vjeq e u befsh Plak me mjekerr
  Paq fat lumturi ne qdo aspekt te jetes

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Shume urime per ty
  Shume urime per tyy
  Shume urime per Klitooonnn
  Shume urimeee peerr tyyyyyyyyy
  Hajt dhe 100 Kliton 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e burimi_zh
  Anėtarėsimi
  Oct 2007
  Postime
  62
  Reputacioni
  12
  gezuar datlindjen i bafsh edhe 100 vjet tjera gezim dhe lumturi ne jet

 10. #10
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  klitono une tani e pash se paradite nuk kam qene ne net.

  Edhe 100 vjec plako.
  Kalofsh vite sa me te bukura ne jeten tende. GEZUAR

 11. #11
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Urime urime Kliton ditelindjen i befsh edhe 100 te tjera


 12. #12
  Shtyp Alt+F4!!!!! 10% Maska e genocid
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  83
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  hajde edhe 100, megjithse s'ke c'i do aq shume

  .....*******............********..............**** ****..
  ....***.****.........*****..*****..........*****.. *****.
  ..****..****.......*****.....*****.......*****.... .*****.
  .****...****......*****.......*****.....*****..... ..*****.
  ..........****......*****.......*****.....*****... .....*****.
  ..........****......*****........*****....*****... ....*****.
  ..........****.......*****......*****......*****.. ....*****.
  ..........****........*****....*****.......*****.. ...*****.
  ..........****.........*****..*****..........***** ..*****.
  ..........****...........*********...............* *******.

 13. #13
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Faliminderit Shume Shume te Gjithve Per Urimet:::  Pini Cfare Te Doni..


 14. #14
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  Me vonese une, Kliton 100 vjet dhe cte do zemra, gjithcka te bukur ne jete

 15. #15
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Faleminderit Kuklla...........

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  o kliton po ato pijet po ikin shum shpejte dhe nnuk po zgjedh dot hahahhaa gesuar ditlindjen kliton

 17. #17
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Gezuar ditelindjen Klitono, edhe 100 vite te tjera, un per vete e zgjodha pijen time

 18. #18
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Edhe 100 vjec!!!! Shpresoj te te realizohen te gjitha deshirat.
  *********Happyyyyyy BirthDayyy********* 19. #19
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  o kliton po ato pijet po ikin shum shpejte dhe nnuk po zgjedh dot hahahhaa gesuar ditlindjen kliton

  Prandaj pra e kam vene ate qe ikin shpejt qe mos te merrni nga dy vetem nje se nuk dalin....  Faleminderit shume per urimet MAJDI Klevi88 dhe Girl08

 20. #20
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  hahahe bukur kjo edhe njehere gezuar ditlindjen 100 vjec

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Ditelindjen Kliton
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 16-07-2012, 07:43 PM
 2. Dhe 100 vjeē Kliton !
  Nga MAJDI nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 20-07-2011, 06:34 PM
 3. Gezuar 28 nentorin !
  Nga ulkina nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2010, 01:36 PM
 4. Falenderime per Kliton
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-05-2009, 10:00 PM
 5. GEZUAR DITELINDJEN!!!!
  Nga carolina nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-11-2007, 12:00 AM