Serish “metamorfoze” per Ana Oxa-n


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Serish “metamorfoze” per Ana Oxa-n

  Receta Gatimi  Kengetarja italiane me origjine shqiptare, Ana Oxa ka ndryshuar teresisht look duke u shfaqur me floke te prere shkurt dhe me nuanca te bardha.

  Ne revisten “DiPiu” jane shfaqur imazhet e Anna-s se transformuar, cka tregon edhe nje here se ajo eshte nje nga njerezit qe arrijne te bejne me shume zhurme ne ambientet e artisteve italiane. Aktualisht kengeterja nuk po kalon nje periudhe te mire ne jeten sentimentale pasi sapo eshte ndare nga bashkeshorti i katert, Marco Sansonetti.
  Dashuria e tyre u shua pas rreth 3 vjetesh. Para pak ditesh Anna kendoi ne “San Siro” per tragjedine e Aquilla-s, por look-u i saj nuk kishte ndryshuar. “Metemorfoza” ka ndodhur ditet e fundit pasi u zyrtarizua edhe divorci me 26 vjecarin.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  kjo perher duke ndryshu , kur te na behet ndonje her si Michael Jackson

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Nqs eshte si ajo pamja ne foto, ngjason me "Metamorfozen" e Kafkes.

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga girl08 Lexo postimin
  Nqs eshte si ajo pamja ne foto, ngjason me "Metamorfozen" e Kafkes.
  Po pra... hahahahaha...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Brejvik: Po, do e bėja sėrish
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-04-2012, 05:20 PM
 2. Wikileaks “kėrcėnon” sėrish
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-03-2011, 05:42 PM
 3. Facebook-u sulmohet sėrish
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-11-2010, 08:23 PM
 4. Sėrish ndryshime nė Facebook
  Nga aurel nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-10-2009, 07:40 PM
 5. Berry sėrish shtatzėnė?
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-09-2009, 08:58 PM