Ku do ti kaloni pushimet kete vere?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 42
 1. #1
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Ku do ti kaloni pushimet kete vere?

  Receta Gatimi

  Ku keni menduar ti kaloni pushimet verore?

  po e nis une, mendoj te shkoj ca dite ne Sarande/Himare/Ksamil.

  Pushime te mbara te gjitheve!!!

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  kurse une do shkoj ne sarande ne himar se eshte shum bukur

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Mua me ka mbetur vetem Durresi vajtje - ardhje.

 4. #4
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  edhe durresi s'eshte keq, per te nderruar ambjent te pakten.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nerti, do me marresh dhe mua me vete!

  Un akoma se kam vendos, por ambjent do ndroj, duke shkuar ne ALB. Te shofim, pa plane, surpriza ne momentin e fundit!

 6. #6
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  patjeter..planet i kemi bere....une te ftoj, tani sa deshiron ti te vish me ne se di une....

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nerti Lexo postimin
  patjeter..planet i kemi bere....une te ftoj, tani sa deshiron ti te vish me ne se di une....
  Pas nje jave pergjigjen me ftoi Dea e para, e njef?

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  une ne durres po i kaloj pushimet, deri tani shum bukur esht

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e arba
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  un do doja ti kaloja ne vlore.....

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  un do i kaloj ne sarande pasnese keshtu qe per nja 1 jave nuk me keni

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e rajmonda1
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Postime
  19
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kurse une do ti kaloje ne sarande

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Une ne Durres po i kaloj pushimet dhe bukur ja kam kalu deri tani....

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga rajmonda1 Lexo postimin
  kurse une do ti kaloje ne sarande
  atje me ke dhe mua do te takoj

 14. #14
  i/e rregjistruar Maska e Laurena
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  0
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Shpresoj ne Durrės nėse ėshtė kismet do ta shijoj edhe kėtė verė plazhin e Durrėsit.........

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pss: Ket Ver Pushimet vetem ne KoSoV
  Menxi spo pres me shku, edhe 1 jav larg po me duken

 16. #16
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Qef kisha pas nė Mėmėn Shqipėri <3 po s'besoj qe po bohet as ket' vit...

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  Ne franc

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  ne France ose ne Spanje maybe.I love Costa Azurra!!!

 19. #19
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Te na gjej mire njehere....

  Deshira ime me e madhe,te shkoj ne Santorini....me pelqen shume shume shume...ajo qetesi dhe ajo bardhesi e adhuroj....

  Oia-Santorini-Greece.jpg

 20. #20
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  10 Ditet e pare te gushtit ne Shqipo ,pjesen tjeter ketu buze detit ne France

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ku do ti kaloni pushimet?
  Nga Nerti nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 28-09-2014, 01:37 PM
 2. Ku do ti kaloni pushimet e Vitit te Ri ?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 03:24 PM
 3. TOP 5 Smartphone-t pėr kėtė verė
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-06-2012, 05:03 PM
 4. Aksesorė tė mėdhenj pėr kėtė verė
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-06-2011, 08:36 AM
 5. Nese keni shum Logjik e kaloni kete testin !! ;)
  Nga dDiana nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-11-2010, 08:15 PM