Ēfare seksi praktikojne yjet e Hollywood-it ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Ēfare seksi praktikojne yjet e Hollywood-it ?

  Receta Gatimi  Jeta e shendetshme seksuale , eshte shume e rendesishme per yjet e Hollyvudit. Ne ju paraqesim disa nga preferencat e tyre me interesante:


  Heidi Klum e praktikon seksin – kudo dhe me qdokend;

  Kejlli Bruk dhe Kejt Bekinsejll, kane preference te ngjajshme, ata deshirojne qe ta inqizojne veten duke bere seks;

  Skarlet Johanson, praktikon seks ne kariken e pasme te makines se saj;

  Vill Smith dhe Helli Beri, seks veshur me kostumet e tyre qe i kane perdorur neper filma;

  Shtepiaket Eva Llongoria dhe Teri Haqer, me lehte e kryen kete pune me ndihmen e vibratoreve;

  Kameron Diaz, e urren te aktroje si e kenaqur gjate seksit, ajo kete e bene vetem neper filma, kurse ne jeten reale ajo kerkon shume;

  Karmen Elektra kenaqet qe seksin ta shoqeroj me striptiz;

  Mel B, ish pjestarja e grupit Spajs Gerl, mendon se ajo ka oreks te jashtezakonshem seksual, prandaj, ajo e praktikon seksin disa here gjate nje dite;

  Llejdi Gaga, kjo kengetare kontraverze eshte e bindur se askush nuk mund te perjetoj orgazem me shpejt se ajo. ‘‘Une e dua seksin, dhe e dini se vetem ndjenja e mendimit per seksin te une eshte aq e forte, sa qe mund te perjetoj orgazem vetem duke menduar per seks’‘ – thekson ajo.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Pse mos ti praktikojn kto te gjitha menyrat,dhe menyra te cuditshme biles per gje tjeter se vrasin mendje keshtu qe mendja vetem tek seksi i rrin......

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Jete dhe Seks Hollywoodiii!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Femrat shqiptare tė njohura nė Hollywood
  Nga Erinaa nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 01-05-2012, 09:07 PM
 2. Hollywood shqip !?
  Nga Erdi nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-03-2011, 07:06 PM
 3. Seksi dhe teknologjia... Ja cfare marredhenie do te kemi ne te ardhmen
  Nga lovee nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-03-2011, 05:07 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-11-2009, 03:55 PM
 5. Te rejat nga Hollywood!
  Nga daku323 nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 19-02-2008, 03:54 PM