VIP-at nė Vlore kėrcime mbi banak e tavolina


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  VIP-at nė Vlore kėrcime mbi banak e tavolina

  Receta Gatimi

  VIP-at nė Vlore kėrcime mbi banak e tavolina

  Kėto ditė vere destinacioni mė i preferuar i tė gjithėve ėshtė plazhi, por pėr VIP-at Vlora ka qenė mė e preferuara. Shumica ka zgjedhur Dhėrminė e njė pjesė tjetėr Jonufrin nė afėrsi tė qytetit. Pjesė e kėsaj kanė qenė edhe Ēiljeta me Ingridin, tė cilat kanė qenė tė ftuara nė ambiente tė ndryshme pėr tė kėnduar.
  Ingridi duket se kėtė verė ka marrė nė patronazh edhe mbesėn, e cila e ka shoqėruar nė udhėtimet e saj nė Jug.

  Nisur nga fakti qė nė verė tolerohen tė gjitha, edhe kėngėtaret kanė bėrė ēmos qė tė ndezin atmosferėn, madje edhe kanė hipur nė banakun e lokalit, ku kanė qenė duke kėnduar. Si Ingridi dhe Ēiljeta kanė qenė tė kujdesshme qė njerėzit e pranishėm tė mbeteshin tė kėnaqur dhe pse jo tė shihnin dhe pak spektakėl gjatė kohės kur dy bukuroshet kanė kėrcyer mbi banak. Por nuk ka mbetur pas mbesa e Ingridit, e cila nė njė formė tė shkėlqyer ashtu si edhe tezja e vet ka preferuar qė muzikėn qė ishte nė sfond ta shoqėronte me njė kėrcim nė majė tė stolit. Bashkė me grupin e mėsipėrm ishin edhe disa nga personazhet e “Big Brother”.

  U vu re mungesa nė kėtė grup e Jonidės, e cila kishte tė tjera angazhime, por sėrish nė Vlorė. Ajo sė bashku me Rudina Demnerin ose siē njihet nga publiku Palomėn ishin nė njė tjetėr zonė tė bregdetit dhe mė saktė nė Jonufėr ku kanė preferuar tė kėndojnė karioke dhe tė argėtohen me miqtė e tyre tė vjetėr. Po kėshtu nė Dhėrmi ka qenė i pranishėm edhe Ari i “Big Brother 2”, i cili ka qenė nėn shoqėrinė e dy balerinėve profesionistė tė “Top Channel” Manjola Hasanit dhe Ezdalin Goranit.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Keto i bejne te 2-ja.
  Dhe punojne dhe bejne qejf.

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po per keto eshte jeta pere kengetaret

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nje tralala, qef dhe xhepi mbushet

  PS:
  Kush do nxjerri nje disk me mua

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  do vij une po kenget nga do ti vjedhim

 6. #6
  neper bote......... 10% Maska e ledjo
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  82
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  vlora the best forever!!!!!

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aurel Lexo postimin
  do vij une po kenget nga do ti vjedhim
  ca keni ju kenget i siguroj une vetem ti kendoni ju

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e arba
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ledjo Lexo postimin
  vlora the best forever!!!!!


  te njejten mendim jam dhe un

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pershendetje nga Alexandra - Vlore
  Nga Alexandra nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 06-12-2012, 07:02 PM
 2. Adriatik apo Jon? Pse jo qe te dyja ne Vlore?
  Nga labja nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 01:22 PM
 3. Tavolina me seksi ne bote
  Nga djalikeq nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 03-12-2009, 11:01 PM
 4. Tavolina me e madhe e iftarit ne Turqi
  Nga Erdi nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-09-2009, 11:22 PM
 5. Varfėrohet tavolina e Vitit tė Ri
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-12-2007, 06:05 PM