Plasi Angelina…


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Plasi Angelina…

  Receta Gatimi

  Plasi Angelina…

  Aktorja e famshme, dhe pėr shumė kėnd njėra prej grave mė tė bukura nė botė, gjatė kremtes sė ditėlindjes sė parė tė binjakėve Knox dhe Vinienne, nga lodhja e tepėrt u rrėzua nė dysheme, e kur bashkėshorti Brad u pėrpoq t’i ndihmonte dhe ta ngrit nga dyshemeja, ka pasur njė sulm nervor.

  U grind me tė dhe kush e di pėr tė satėn herė, iku nė hotel duke mos u pėrgjigjur nė thirrjet e tij. Argėtimi qė filloi vėrtetė mirė dhe interesant, pėrfundoi me vaj tė fėmijėve tė tmerruar.
  Lodhja e tepėrt, anoreksia, tejet shumė obligime dhe jeta jo stabile martesore kohėve tė fundit lidhen me Angelina, e miqtė e ēiftit Jolie-Pitt gjithnjė mė shpesh flasin se do tė ishte mė mirė pėr tė dytė nėse secili shkon rrugės sė vet.

  Si duket ēifti nuk po di tė ballafaqohet me krizėn nė tė cilėn gjendet, e madje as vazhdimi i xhirimit tė ‘Mr&Mrs. Smith’ nė tė cilin lindi dashuria, nuk do t’iu kishte ndihmuar.
  Angelina me orė tė tėra qėndroi nė dhomėn e saj nė hotel nė tė cilėn ndizte qirinj dhe mendonte nė nėnėn Marcheline e cila vdiq nga kanceri, pohojnė burimet, e pavarėsisht nga pėrpjekjet e Brad dhe sulmeve gjithnjė mė tė shpeshta tė Angie, ajo refuzon tė kurohet

 2. #2
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  edhe ne fukarenjte qe enderrojme te behemi vipa.
  halle halle kjo dynja.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Humbi 70 kg, pėr t’u dukur si Angelina
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 28-09-2012, 10:08 PM
 2. Brad Pit dhe Angelina Jolie
  Nga PinkPrincess nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-02-2012, 02:07 PM
 3. Hackers (1995) me Angelina Jolie
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-02-2008, 03:12 AM
 4. Pershendetje te gjithve nga Angelina!
  Nga Angelina nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 07-01-2007, 05:56 PM