Po martohet Ivanka Trump


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Po martohet Ivanka Trump

  Receta Gatimi

  Po martohet Ivanka Trump
  Vajza e miliarderit, Donald Trump, Ivanka, u konvertua nė ēifute shkaku i dashurisė ndaj Jared Kushner, botuesit njujorkez i cili pėr shembull mban The New York Observer, ndėrsa dasma po pėrgatitet nė pronėn e Trump, Mar-A-Lago. Tė dytė tė lindur me lugė tė artė nė gojė, pėrfunduar shkollat mė tė mira, tė punėsuar nė pozita udhėheqėse- janė vija tė ēiftit tė ardhshėm Trump-Kushner.

  Pėr t’u fejuar fillimisht me Jared, 28-vjeē, Ivanka u desh tė konvertohej nė ēifute sepse ky ishte kushti i familjes sė dhėndrit tė cilėt janė ēifutė ortodoks. Por as pėr Jared nuk ishte e lehtė. Marrė parasysh se Ivanka ėshtė nėnkryetare e firmės familjare Trump Organization nė pronė tė sė cilės ėshtė edhe njė argjendari, ai e pati rėndė tė gjej njė unazė me tė cilin Ivanka do tė mahnitet. Meqė para ka plot, nuk do ta ketė vėshtirė tė shėtisė gjysmėn e botės pėr njė unazė.

  Telashe nė lidhjen e dy tė rinjve shkaktoi babai i Ivanka, Donald i cili kundėrshtonte konvertimin e saj nė ēifute. Pėrveē kėsaj nuk mundi tė gėlltitė idenė se babai i Jared, shkaku i mospagesės sė tatimit qėndroi dy vjet pas grilave, megjithatė lėshoi pe dhe i lejoi tė rinjtė qė tė dashurohen. Meqė data e martesės ende nuk dihet, ajo qė dihet ėshtė se lokacioni do tė jenė prona e Trump nė Palm Springs, Mar-A-Lago vend ku i ndjeri Michael Jackson dhe Lisa Marie Presley nė vitin 1994 kaluan muajin e mjaltit.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Miliardere dhe super e bukur, ky eshte fat!!! Kurse ai faqe shpuar :S

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Po ajo faqa e shpuar ben lezetin , haha

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e rajmonda1
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Postime
  19
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kur degjon per keto miljardjeret behemi pesimista ne miljoneret sa per bukuri te bejn miljardat.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cifti anglez do te martohet 30 here
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 19-06-2011, 09:38 PM
 2. Martohet me qenin e tij, Hana
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-02-2011, 03:17 PM
 3. Martohet me bashkėshortin e ndjerė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 02:42 PM
 4. Madonna do tė martohet
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-09-2009, 06:20 PM
 5. Jim Carrey ‘martohet’
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-09-2009, 05:13 PM