Si do ua vije emrin femijeve?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 56
 1. #1
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12

  Si do ua vije emrin femijeve?

  Receta Gatimi

  Te gjithe ne do behemi me femije keshtu qe cfare emri preferoni.
  Po te kishe djale ca emri preferoni?
  Po,po te ishte vajze?


  Une per vete preferoj Hektor ne coftese eshte djale dhe nese vajze Griselda

  Mos nguroni te pergjigjeni

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Hmm Une per Vete djalit ja kisha len emrin... Stefan
  Ndera Vajzes Helena

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Sikur te kisha nje goce me pelqejne disa emra si :

  Oceanne ( Oseane ne shqip)
  Tessa
  Stessi
  Samoah
  Lea


  Por eshte nje enderr qe nuk do behet realitet asnjeher...dhe pse nuk thuhet kurre ...
  Kurre

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  aaron
  noah
  noemi
  heidi
  kristel
  do te bej skuader futbolli

 5. #5
  *********e 20% Maska e ENGJELLUSHJA
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ku flitet realiteti
  Postime
  205
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Engjell
  Engjellusha

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mima, ik avash me ato shkronjat dopie se ne shqiperi gjen belan.

  Emer sa me te shkurter dhe pa komplikime!!!

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  un Ronaldo nqs esht cun

  per vajze Zidane

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Mima, ik avash me ato shkronjat dopie se ne shqiperi gjen belan.

  Emer sa me te shkurter dhe pa komplikime!!!

  Haha, epo i shkruajta si shkruhen ketej, ne shqip i heq nga nje shkronje
  dhe behen pa komlikim Leqe une ta kam thene qe 2 ēuna me mjaftojne

 9. #9
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahahahhaha pyetje interesante kjo!

  emra te shkurter me pelqejne ne fakt!

  Emri DEA ose ANAIS me pelqen shume (nese do te kisha vajze)

  (Nese do te kisha nje djale) SEM ose KRIS,

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kam deshire qe ti kem 2 femije; 1 vajze dhe 1 djal.

  Vajzes do ja veja emrin Vlorė, dhe djalit... ket' se kam menduar ende

 11. #11
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  kam deshire qe ti kem 2 femije; 1 vajze dhe 1 djal.

  Vajzes do ja veja emrin Vlorė, dhe djalit... ket' se kam menduar ende
  djalit veja Berat ose kukes


  Djemve do ua coj emrin OSMEN dhe KASEM, vajzes? nuk ka vajze

 12. #12
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  djalit veja Berat ose kukes


  Djemve do ua coj emrin OSMEN dhe KASEM, vajzes? nuk ka vajze
  ncncncncncncn se kur do t'ia pres "gjuhen" une ketij nuk e di,ncncncncnnc

 13. #13
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  ncncncncncncn se kur do t'ia pres "gjuhen" une ketij nuk e di,ncncncncnnc
  Te ngordhte qeni ishalla

 14. #14
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Te ngordhte qeni ishalla
  eeeeeeeeeeee

 15. #15
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahaha Arjol emri Butrint me pelqen, (dmth si emer mashkulli) por qe nuk e kam vendosur akoma

 16. #16
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Po pse vetem emra qytetesh(kryesisht Vlora & Berati) ju?

 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  po ngaqe jemi Shqypni Etnike, na pelqejne emrat e qyteteve te Shqiperise me shum dhe per kete i vejme edhe emrat e qyteteve te Shqiperise.

 18. #18
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  une ja kam ven djalit emrin Flavio dhe nese nje dit do te bej edhe nje vajz do tja ve emrin MEGI.

 19. #19
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  kam deshire qe ti kem 2 femije; 1 vajze dhe 1 djal.

  Vajzes do ja veja emrin Vlorė, dhe djalit... ket' se kam menduar ende
  hahaha , cna i bere qejfin ktu
  do i vesh emrin e lagjes time me mir ....


  mua me pelqejn emrat me domethenie....

 20. #20
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  femijeve do jua vija emrin ,,,,,kalamaqer .......

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pas meje dua qė te vijė...
  Nga Mima nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 346
  Postimi i Fundit: 26-07-2013, 10:18 PM
 2. iMac i ri do te vije me 30 Nentor
  Nga vaaldr1n nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-11-2012, 09:50 PM
 3. WSJ: iPhone 5 te vije me 4G LTE globale
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-09-2012, 08:28 PM
 4. Me emrin e tij
  Nga Erinaa nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-02-2012, 06:39 PM
 5. Ti qe vije pas meje
  Nga kledii nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 31-07-2010, 06:56 PM