Fotot skandal te modeles kosovare


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Fotot skandal te modeles kosovare

  Receta Gatimi


 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  e bene pere leke kete ajo dhe mire e ka se keshtu nxiret leku

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bledi1 Lexo postimin
  e bene pere leke kete ajo dhe mire e ka se keshtu nxiret leku
  i lumte ore se ben dot vete ti dhe te vjen inat

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  ej ku eshte skandali ketu, i ka dale njecik prapanica dhe car pastaj, kengetaret shqiptari po dalin gati pa te brendeshme ne skene dhe i lejojne jo ajo qe ka dale per qefin e saj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Heqja e dhjamit i kushton jetėn modeles !!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-11-2012, 05:51 PM
 2. Skandal: Kanibali han fytyrėn e njė tė pastrehu
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-05-2012, 12:11 PM
 3. The Pimpsons, ana tjetėr e politikės kosovare
  Nga vaaldr1n nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-04-2011, 06:20 PM
 4. Plagoset turistja kosovare
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 03-08-2009, 11:01 PM
 5. Hakersat kosovare sulmojne web-in e Vidic
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-04-2009, 09:10 PM