Tifozet e Marsejes nderojne Canen


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Tifozet e Marsejes nderojne Canen

  Receta Gatimi  “Kapiten Cana, faleminderit per gjithcka!” Ky eshte nderimi qe i bejne tifozet e Olimpikut te Marsejes njeriut qe ne pak kohe ua fitoi zemren duke u shnderruar ne idhull i tyre.

  Nepermjet “OM-passion.com” ata i drejtohen me fjalet: “Cfare mund te thuash me shume per Lorik Canen, pervecse karakteri i tij luftarak, vullneti i tij dhe grinta e tij do te na mungojne. Pak lojtare kane ndryshuar ne keto 4 vite tek Olimpiku i Marsejes, por te paket jane edhe ata qe e kane veshur kete bluze dhe jane impenjuar maksimalisht, me aq perkushtim, si mesfushori shqiptar. Ai djale, pa qene nje pasardhes i Peles apo Maradones, ne realitet nuk ka qene nje lojtar i zakonshem si te tjeret, por shume i vecante”.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  me te vertet lojtare shum i mire eshte , per karakteristikat qe ka ne loje

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-01-2013, 02:04 PM
 2. Tifozet e Euro 2012
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-06-2012, 04:45 PM
 3. Tifozėt serbė djegin flamurin shqiptar nė Itali
  Nga 3r1k0 nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 10:22 PM
 4. Anglia ēmendet per Canen
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-06-2009, 05:15 PM
 5. Klinsman kėrkon Canėn te Bayerni
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-01-2009, 08:29 PM