Clooney nė lidhje me njė tjetėr italiane


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Clooney nė lidhje me njė tjetėr italiane

  Receta Gatimi  George Clooney ėshtė rikthyer nė skenėn e takimeve - aktori Hollywoodian ėshtė lidhur me njė prezantuese televizive italiane, pasi tė dy janė fotografuar sė bashku nė Romė.

  Aktori ėshtė i vetėm qė kur ėshtė ndarė nga e dashura e tij Sarah Larson vitin e kaluar, por raportohet se ka gjetur dashurinė tash nė Elisabetta Canalis, njė aktore dhe nikoqire televizive, e cila prezanton versionin italian tė shout tė MTV, Total Request Live,

  Dyshja janė parė duke shijuar njė darkė tė dyfishtė nė Romė nė Hotel Majestic gjatė javės sė kaluar, kur Clooney dhe Canalis janė fotografuar duke u pėrqafuar gjatė mbrėmjes romantike tė sė dielės.

  Nė fotot e fundit Clooney, 48-vjeēar, duket derisa ndan karrigen me 30-vjeēaren, dhe me dorėn e mbėshtjellė rreth belit tė saj.

  Aktori i filmit “Ocean's Eleven”, ka njė vilė tė tijėn nė breg tė Lake Como dhe ėshtė duke kaluar njė kohė nė kėtė vend duke u pėrgatitur pėr tė filluar xhirimet e filmit “A Very Private Gentleman”, nė muajin e ardhshėm.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Si jane bere keta gazetaret, smundet robi te dali dhe me person si shoqe, se direkt mendojn se e ka te dashur. Pastaj me te pare e bere

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Clooney dėshmitar pėr Berlusconin
  Nga ulkina nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-03-2011, 07:30 PM
 2. Canalis: Clooney mė bėn tė re
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 05:53 AM
 3. George Clooney dhe e dashura e tij sekrete!
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-05-2009, 08:32 PM
 4. Clooney fajtor pėr beqarinė e Snowden
  Nga Coca-Cola nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-08-2008, 11:38 AM