Blero-Teutes: Bejbi, te dua me se shumti ne bote


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Blero-Teutes: Bejbi, te dua me se shumti ne bote

  Receta Gatimi  I ndodhur ne emisionin e Labit ne tv21, Blero ka thene se asaj qe do te donte t’ia degjonte zerin ne ato momente eshte Teuta. Dhe Labi e ka marre ne telefon Teuten, vetem sa per t’ia plotesuar deshiren Bleros, i cili i ka thene: Bejbi, te dua me se shumti ne bote’‘. Nderkohe qe Teuta Krasniqi, sikur ka treguar Blero, ne ato momente ka qene ne pune, duke bere montazh, mbase per emisionin e saj ‘‘Lidhja mes nesh’‘. Sa i perket angazhimit te Bleros ne muzike, dihet se ai asnjehere nuk pushon se punuari, si ne kenge ‘singel’, ashtu edhe ne bashkepunime me repere te tjere. Gjate kesaj vere ai eshte i angazhuar mjaft shume ne koncerte verore ne Kosove dhe ne bregdetin shqiptar ne Shqiperi e Ulqin. Ndersa posa ka nxjerre ne treg nje kenge te re te quajtur ‘‘Hajer’‘, nje kenge ritmike e stilit te tij te zakonshem, pra e rrymes R’n’B. Nje tekst qe flet per veten, pra ai ia ka dedikuar vetes. Nje nder bashkepunetoret e tij, qe i quan dostat e tij, eshte edhe Qekiqi, i cili jeton ne Suedi por ka prejardhjen prej Bosnjes. Edhe MC Kreshta dhe F-Kay jane dy miqte e tij te aferm. Mirepo, pavaresisht se Blero ka mjaft dosta, ai ka pasur pune edhe me VIP-a qe ne njefare menyre e kane bezdisur ate. ‘‘Po kam pasur, por s’po dua te permend emra’‘, shprehet ai, duke shtuar se per te VIP jane politikanet, p.sh. presidenti, nderkaq veten e quan thjeshte kengetar.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13


  Sipas disa burimeve tė Klan Kosova, kuptohet se kėngėtari i njohur kosovar, Blero ėshtė fejuar mbrėme nė Mitrovicė me aktoren dhe prezantuesen, Teuta Krasniqi.

  Kohė mė parė Blero e mohonte lidhjen mes tij dhe aktores sė njohur, pėrderisa duke qenė mysafir nė RTV 21, e pranoi kėtė publikisht.

  Nė anėn tjetėr edhe pse ishin fotografuar sė bashku gjatė xhirimeve tė emisionit tė Teutės ‘Lidhja Mes Nesh’, Teuta Krasniqi nė njė intervistė pėr Express Online nuk deshi tė deklarohej lidhur me lidhjen e mundshme mes saj dhe Blero.

  Ndėrkohė, Blero njihet si njė mik i gushtė i familjes Krasniqi pėrderisa nė fillim tė karrierės sė tij pati edhe disa bashkėpunime me atėkohė reperin ndėrsa tash zėdhėnėsin e Qeverisė sė Kosovės, Memli Krasniqi.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ishalla se lexojne disa ketu ne forum, se do behen xheloz

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Bravo Blero i ka ec fati ne jete

 5. #5
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Me sa e di une se e kam percjellur ate program, rregullat e lojes ishin ashtu dhe i ra shorti qe ta thirre, dhe vete Labi i tha qe ti thote "Te dua", edhe me sa e di une e ka thirre Teuta Selimin.. nese e ke fjalen per ate emision.

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e robi
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  valla blero tisha kon en van toninhmmmmmmmmm

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ishalla se lexojne disa ketu ne forum, se do behen xheloz
  U kur u be dhe kjo Teuta aman na i ka shemtu djalin, por para kesaj e kam pasur une Bleron

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS Lexo postimin
  U kur u be dhe kjo Teuta aman na i ka shemtu djalin, por para kesaj e kam pasur une Bleron
  .. teuta.. ahhahh prandaj se kam par bleron duke kenduar un

 9. #9
  i/e rregjistruar Maska e robi
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  blero kurr kerkush ska pas nafak mat mir krenohu

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  .. teuta.. ahhahh prandaj se kam par bleron duke kenduar un
  I thuaj asaj Teutes larg duart nga Bleroja

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS Lexo postimin
  I thuaj asaj Teutes larg duart nga Bleroja
  ti them bleros ik ta mar per vete teuten hahaha

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e arditu
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  134
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  wow

  i them bleros se teuta eshte nje efmer shume e mir dhe ke shum fat tii

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare ju ka lenduar me se shumti ne jete ?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 08:11 PM
 2. Cili qytet ne botė ju pelqen me se shumti?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 23-02-2013, 03:11 PM
 3. Cfar ju ka lenduar me se shumti ne jete?
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 20-01-2012, 04:43 PM
 4. Blero pa telefon
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-09-2008, 09:32 PM