Genta Ismajli i jep rroge mujore nje familjeje te varfer


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Genta Ismajli i jep rroge mujore nje familjeje te varfer

  Receta Gatimi  Ajo kete vere nuk ia ka dhuruar publikut ndonje kenge a klip te ri, por ka dhuruar me shume se kaq. Kengetarja Genta Ismajli ka treguar edhe nje here shpirtin e saj human. E ftuar ne emisionin humanitar ‘‘Lidhja mes nesh’‘ ne RTK te Teuta Krasniqit, ajo i ka dhuruar nje familjeje skamnore nje rroge per qdo muaj, familjes qe fitoi edhe nje shtepi ne kete emision. Ajo e emocionuar i ka premtuar kesaj familjeje se do t’i jape per qdo muaj nga nje rroge, edhe pse nuk e ka permendur shumen apo se per sa kohe do te zgjase kjo.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shume gjest bujar ky i Gentes

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  e ka bere shume mire

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Presionet dhe ngutja e fillimit tė krijimit tė njė familjeje
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-05-2012, 04:48 PM
 2. Itali, tragjedi brenda nje familjeje
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-08-2009, 02:33 PM
 3. Lincim i nje familjeje ne Indi per arsye te magjise
  Nga PinkPrincess nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-06-2008, 08:12 AM