Vdekja e Jackson, sot rezultatet e autopsise


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Vdekja e Jackson, sot rezultatet e autopsise

  Receta Gatimi
  Do te publikohen diten e sotme rezultatet e autopsise se kengetarit te famshem amerikan Michael Jackson.
  Nderkohe, policia amerikane ka arritur ne perfundimin se Conrad Murray, mjeku personal i Jacko, i hetuar per vrasje te qellimshme, i ka dhene kengetarit ne 24 oret e fundit para vdekjes Propofol.
  Sipas policise, behet fjale per nje qetesues shume te fuqishem qe ka shkaktuar arrestin kardiak te Jackson, shkruan mengjesin e sotem CNN.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13
  Majkell Xhekson vdiq nga droga
  Tani nuk ka me dyshime, faji per vdekjen e Michael Jackson do t'i vishet mjekut te tij personal.

  Policia e Los Angelesit thote se Conrad Murray i kish administruar kengetarit njė medikament anestezik shumė tė fortė 24 orė pėrpara se ai tė ndėrronte jetė.

  Ylli i pop-it duket se kishte kerkuar nje droge te forte qe ta ndihmonte te flinte gjume, por doza e dhene ka qene vdekjeprurese. Murray ishte me Jacko kur ai vdiq ne 25 qershor. Mjeku eshte bere subjekt i nje hetimi per vrasje pa paramendim.

  Detaje te reja rreth gjendjes se Jackson zbulohen cdo dite. "The Times" shkruan se fundi se trupi i 50-vjecarit i ngjasonte me ate te nje plaku dhe ekipit te ndihmes se shpejte iu deshen me shume se 10 minuta per ta identifikuar si mbretin e pop-it.

  Nga ana tjeter, "The Sun" thote se ndihmes-mjeket e gjeten te vdekur Michael Jackson, kur mberriten ne shtepine e tij dhe kerkuan ta deklaronin si te tille, por mjeku i tij Murray i ndaloi e kembenguli qe kengetari te dergohej ne spital.

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13
  Jacko nuk ka djale te paligjshem
  Omer Bhatti ka pergenjeshtruar zerat se eshte djali i paligjshem i Michael Jackson. Djali ka sqaruar keqkuptimin dhe ka folur per gjithe lajmet e fundit.

  Omer Bhatti ka pergenjeshtruar zerat se eshte djali i paligjshem i Michael Jackson. Djali ka sqaruar keqkuptimin dhe ka folur per gjithe lajmet e fundit.

  "Michael nuk eshte babai im. Une dhe ai ishim shume, shume miq. Michael ishte i vetmi qe me thoshte se per te isha si djali i tij, por prinderit e mi te vertete jane ketu ne Novergji. Arsyeja se perse u ula prane familjes ne ceremonine funerale eshte sepse Michael ishte miku im i shtrenjte dhe jo sepse isha djali i tij", thote Bhatti.

  Megjithate ndaj tij nuk do te kryhet asnje test ADN-je per te mohuar perfundimisht sa thuhet.

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  sma merr mendja qe mjeku i tij te kete qene kaq i trash sa ti jepte nje qetesues te fuqishem qe do ti rrezikonte jeten duke e ditur me pas qe faji do ti binte ketij , nejse si dihet cfardolloj gjeje mund te ket ndodh

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ndeshjet dhe Rezultatet e UEFA EURO 2012 - Poland Ukraine
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 141
  Postimi i Fundit: 03-07-2012, 08:56 PM
 2. Rezultatet e provimit tė Maturės per Letėrsinė
  Nga ReniX nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-06-2012, 03:39 PM
 3. Vdekja
  Nga kuklla nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-05-2012, 02:38 PM
 4. Vdekja....
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 16-02-2012, 08:14 PM
 5. Vdekja e Jackson- VRASJE
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-08-2009, 08:18 PM