Clooney-Canalis behen supercifti i veres


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Clooney-Canalis behen supercifti i veres

  Receta Gatimi  Vera eshte nje stine dashurish dhe thashethemesh, sidomos kur behet fjale per personazhet VIP. Love Story e momentit eshte ajo mes George Clooney dhe showgirl italian Elisabetta Canalis, bere publike nga mediat e vendit fqinj.
  Aktori dhe ish-velina jane takuar me 22 korrik ne Rome nje restorant ne qender, fale edhe disa miqve te perbashket. Pas darkes, ata te dy ia kane mbathur se bashku dhe prej asaj dite nuk jane ndare me. Jane strehuar per nje fundjave te tere ne vilen e tij, ne Itali. Se shpejti duhet te kthehen ne Rome, duke qene se Clooney do te xhiroje nje film ne zonat e goditura nga termeti. Sipas disa miqve te afert, Canalis duket e gatshme te mbeshtese aktorin edhe ne nje mision humanitar ne Darfour.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Suksese ēiftit te ri


 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nuk te lene fotografet te besh cik qef

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Clooney dėshmitar pėr Berlusconin
  Nga ulkina nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-03-2011, 07:30 PM
 2. Canalis: Clooney mė bėn tė re
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 05:53 AM
 3. Clooney nė lidhje me njė tjetėr italiane
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 12:52 PM
 4. George Clooney dhe e dashura e tij sekrete!
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-05-2009, 08:32 PM
 5. Clooney fajtor pėr beqarinė e Snowden
  Nga Coca-Cola nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-08-2008, 11:38 AM