Ronaldo ia mbath nga Nereida


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Ronaldo ia mbath nga Nereida

  Receta Gatimi  Ne kontraten e Cristiano Rolandos, yllit te ri te Real Madrid, kufizohet dalja neper diskoteka ne periudhe stervitore.

  Megjithate ne fundjave, sipas "El Mundo", bukuroshi Ronaldo ka bere nje perjashtim, duke marre pjese ne nje mbremje festive ne Palma di Maiorca. Mbremja e tij, u prish nga ish e dashura, modelja Nereida Gallardo.

  Portugezi ishte ne sallen Mood Beach, per nje darke te qete ne shoqerine e disa miqve, ndersa ndiqte nje spektakel muzikor.

  Vone ne mbremje, ne hyrje ia behu Nereida, e njohur si protagoniste e shtypit roze, me te cilen futbollisti ka patur nje lidhje ne te shkuaren.

  Vajza nisi te flase me te ze te larte dhe te kerkonte ish-te dashurin e saj. Sipas "El Mundo" e gjitha kjo behej ne kuader te nje show televiziv.

  Situata e krijuar ka detyruar drejtorin e lokalit qe te nxjerre futbollistin nga dera e pasme, nderkohe qe Nereida vrapoi dhe u hodh ne xhamin e perparme te makines se Ronaldos. Ishin truprojat ata qe munden ta largonin vajzen nga makina dhe t'i hapnin rruge yllit te Real.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  loool hiihi kaq i qenka merzitur sa iku fshehurazi

 3. #3
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  eeeeeeeee kjo eshte fama ske ca ti bosh .

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Kush e di sa e paskan paguar ate Nereiden.
  Gjynah, i prishi mbremjen.

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  shum gjynaf po me vjen nfakt , ai kushedi ate ka dash qe ti prishet mbremja te iki anej nga Roma se e ka fiksim

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ronaldo Thyen Rekord
  Nga Noga nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-09-2012, 07:13 PM
 2. Cristiano Ronaldo | Wallpaper
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-05-2010, 09:41 PM
 3. Ronaldo prezantohet nė Bernabeu
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-07-2009, 12:40 PM
 4. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-06-2009, 08:34 PM
 5. Cristiano Ronaldo
  Nga ReniX nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-03-2008, 04:39 PM