Burrat, 43 minuta ne dite per te kerkuar gra


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Burrat, 43 minuta ne dite per te kerkuar gra

  Receta Gatimi  Mesatarisht nje burre shpenzon 43 minuta ne dite duke u perpjekur te terheqe vemendjen e 10 grave te ndyshme. Ky eshte perfundimi i nje studimi te bere nga “Kodak Lens Vision Centres” e cila beri nje eksperiment me 3 mije persona.
  Gjate gjithe vitit, mashkulli kalon me shume se 259 ore duke kerkuar gra, ndersa gjate gjithe jetes mund te shpenzoje 11 muaj dhe 11 dite.

  Kerkuesit zbuluan se burrat nuk jane te vetmit qe admirojne seksin e kundert. Grate shpenzojne 20 minuta ne dite duke kerkuar burra.

  Mark Ireland, zedhenesi i qendres studimore ka deklaruar se “per burrat dihet se shikojne femrat, por eshte interesante te zbulosh se sa kohe ata shpenzojne per t’i veshtruar ato.Nje vit i jetes se tyre eshte nje kohe shume e gjate per te pare seksin e kundert”.

  Studimi tregoi se supermarketet jane vendet ku veshtrimet jane me te shpeshta, duke u ndjekur nga pabet dhe klubet e nates.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nuk qenka mesatare e keq

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Studim interesant.
  Qenka problem serioz mesa duket.
  Te shpenzosh kaq shume kohe vetem per te pare?!

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  kesaj i thon syri plot dhe durt bosh

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  te presim kur te bejne mesataren e femrave sa do i dali. them se 1 oreshin do e kapin

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Klevi88 Lexo postimin
  te presim kur te bejne mesataren e femrave sa do i dali. them se 1 oreshin do e kapin
  Ne qofte se e lexove mire, grave u doli 20 minuta.

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga girl08 Lexo postimin
  Ne qofte se e lexove mire, grave u doli 20 minuta.
  jo se lexova gjith , rrofsh qe me korigjove, thash se do i dali me shum grave po nejse kan bere me hile

 8. #8
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Dihet se ku e kane mendjen burrat

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Perse duhet te qeshim 25 minuta ne dite
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 10-07-2012, 08:57 PM
 2. Burrat, 43 minuta ne dite duke kerkuar gra !!
  Nga labja nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 10-07-2012, 08:47 PM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-03-2012, 12:14 AM
 4. 10 njerezit me te kerkuar ne bote.....
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 17-04-2011, 08:00 PM
 5. UniKKatil , reperi mė i kėrkuar nė Youtube
  Nga ulkina nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 24-02-2011, 02:52 PM