U befsh 100 vjec lukatoni


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12

  U befsh 100 vjec lukatoni

  Receta Gatimi

  GEZUAR DITELINDJEN LUKATONI U BEFSH 100 VJEC URIME TE PERZEMERTA.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Gezuar datelindjen LUKATONI , edhe 100 vite tjera , klm

 3. #3
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Gezuar dutelindjen Lukatoni, u beffsh 101 vjet


  http://i84.photobucket.com/albums/k3.../happybday.gif

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  gezuar datlindjen LUKATONI U BEFSHE EDHE 100 VJEC

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Dhe 100 LUKATONI!!!!

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Pak me vonese, por nuk e kisha pare.

  Dhe 100 te tjera. Sa me shume fat&suksese kudo.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Arjol na u befsh plak me mjeker (^_^)
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 23-09-2012, 05:18 PM
 2. **** Mu befsh 126 vjeē Poligrafiksi ****
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 12-10-2009, 07:46 PM
 3. U befsh 100 vjece Dea!
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 05-06-2008, 08:29 PM
 4. ~U befsh 100 vjece Carolina!~
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-02-2008, 04:08 PM
 5. Nerti u befsh 100 vjec!!
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-12-2007, 01:23 PM