Pushime te mbara!!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Pinguin Pushime te mbara!!!

  Receta Gatimi

  Dhe pse per disa pushime sapo kane mbaruar per disa te tjere sapo filluan.

  Uroj te gjitheve tia kaloni sa me bukur dhe sa me shume relaxxxx!!


  Kalofshi mire kete vere 2009!!!!!!!!!!

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Pushime te mbara edhe ty, shpresoj te shplodhesh sado pak dhe leri punet se nuk mbarojne por shiko te shplodhesh se na presin shume pune kete vjeshte- dimer

  Kur te vish ketej sa te kesh mbaruar andej do kalosh akoma me mire

  Kissss

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  edhe une ju uroj pushime te mbara te gjithve..
  por une i mbarova pushimet e mia

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Pushime te mbara te gjitheve.
  Si atyre qe sapo i kane filluar dhe te tjereve qe jane ne perfundim e siper.

 5. #5
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Dhe nga mua pushime te mbara dhe befshi sa me shume qef

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  pushime te mbara te gjitheve

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Gjithashtu Dhe Une Perfitoj Nga Rasti Ti Uroj Te Gjtihve Antarve Te lirenti.com Pushime Te Mbara Dhe Sa me Te Bukra!!!!

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po tani jemi ne pushime dhe nuke kame mare asgje me vete . dhe dritat na mungojne ketu ku.jemi

 9. #9
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Po ashtu edhe une ju uroj te gjithve pushime te mbara dhe ia kalofshi se si keni deshire

 10. #10
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Une u ktheva i bera nja 3 dite pushime nga jugu

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-08-2012, 09:30 PM
 2. Shumė pushime shkaktojnė depresion
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-10-2011, 06:45 PM
 3. Ari pushime pa Mozen, te Havana me nje vajze tjeter
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-07-2009, 11:37 AM
 4. Aurela Gaēe pėr pushime nė Budvė
  Nga Coca-Cola nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-08-2008, 10:04 PM

Etiketat pėr kėtė Temė