Aktorja e filmit “Bride Wars”, Kate Hudson, ėshtė e paepur pėr ta zgjeruar familjen e saj dhe dėshiron tė ketė njė ‘foshnjė tė bukur’ me Alex Rodriguez.
“Kate sapo ka mbushur 30 vjet dhe ajo ėshtė e gatshme tė ketė fėmijėn e saj tė dytė. Ajo dėshiron qė Ryder tė ketė njė motėr/vėlla, andaj ia ka pėrcjellė idenė Alex dhe i ka thėnė se ata do tė bėnin njė foshnjė tė bukur sė bashku, dhe se ajo do t’i mbulojė tė gjitha pėrgjegjėsitė financiare”, ka thėnė burimi.

Bukuroshja e Hollywoodit, ka djalin pesėvjeēar Ryder, nga martesa me rokerin e bendit “Black Crowes”, Chris Robinson, derisa Alex ka dy vajza, Natasha, katėrvjeēare, dhe 16-muajshen Ella, me ish-gruan e tij Cynthia.