Macja shkarkon pornografi fėmijėsh nga interneti


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Macja shkarkon pornografi fėmijėsh nga interneti

  Receta Gatimi  Mashkulli nga Florida e SHBA-ve, i paditur pėr shkarkim tė pornografisė sė fėmijėve nga interneti, ėshtė mbrojtur duke akuzuar macen e tij se “ka hallakatė nėpėr kompjuter derisa ai po shkarkonte muzikė".
  Hulumtuesit e Floridas kanė njoftuar se Keith Griffin nga Jensen Beach, i cili ėshtė paditur pėr shkarkim tė pornografisė sė fėmijėve, ia ka vėnė fajin maces sė tij!

  Nė kompjuterin e tij janė gjetur mbi 1.000 fotografi tė pornografisė sė fėmijėve.

  Sipas fjalėve tė sherifit lokal, Griffin u ėshtė arsyetuar hulumtuesve se macja e tij ka kėrcyer nėpėr tastierėn e kompjuterit derisa ai po shkarkonte muzikė.

  Griffin ka thėnė se ka dalė nga dhoma e tij dhe kur ėshtė kthyer sėrish nė tė ka gjetur “gjėra tė ēuditshme” nė kompjuterin e tij.

  Atij i ėshtė caktuar lirimi me kusht me vlerė prej 250.000 dollarėsh. Pėr macen e tij “fajtore”, tani brengoset njė mik i familjes sė tij.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Mire ky qe paska mace dhe ja ka ngjitur fajin maces po ato qe skane kafshe kujt tia lene fajin komshijes ??

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Prapesira femijesh per te qeshur
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 01-02-2012, 06:30 PM
 2. Video me te qeshura femijesh
  Nga EMAUS nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 24-09-2009, 01:19 PM