e beni dote kete qe bene ky


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  e beni dote kete qe bene ky

  Receta Gatimi


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ca thot ai re kushedi sa e ka matur dhe sa plane ka ber ai ....................( tani po iki ta provoj dhe une ) ...................hahahha

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  o majdi kur ta besh filmoje me celular dhe postoje ta shohim edhe ne

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  a e beni dot kete qe bene ky


 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Ate te paren edhe mund te marr mundimin ta provoj, por kete te 2-ten asnjehere.

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e thekingofcs
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  n'forum
  Postime
  35
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Tek e para e marr pak mundimin po shum veshtir me u bo,kurse e dyta sbehet fare haahahahahahahhaha.....

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aurel Lexo postimin
  o majdi kur ta besh filmoje me celular dhe postoje ta shohim edhe ne
  o aurel po ku de kem kohe une ta filmoj me celular se sa ta bej ate direkte do iki ne spital ............

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  o majdi po qe per ne spital mos e provo fare.

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  keshtu thashe dhe une se eshte keq pastaj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare po beni ne kete moment ?
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 483
  Postimi i Fundit: 15-09-2013, 11:24 PM
 2. Gabimet qe nuk duhet te beni ne cift kete vit !!
  Nga labja nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-01-2013, 02:56 PM
 3. Cfare mendon se te bene te vecante?
  Nga florianVod nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 08:15 PM
 4. Apple po bėnė gati iPad 2.0!
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-11-2010, 05:02 PM
 5. LinkedIn bėnė blerjen e parė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-08-2010, 03:17 AM