Leonora Poloska ka disa vite qe zoteron automjetin e saj te markes Rover 75 dhe ndihet mjaft e kenaqur me te, pavaresisht se e vozit pa leje.

Sipas mediave ne Shqiperi, kengetarja nga Maqedonia zoteron veturen qe nga mosha 18-vjeqare e saj. Edhe pse nuk ka ne plan ta nderroje veturen, Poloska tashme ka vendosur te pajiset me leje te vozitjes.

Leonora ka drejtuar automjetin per gati 10 vite pa bere kurre ndonje gabim, me perjashtim te nje aksidenti kur ka provuar te arrije shpejtesine me te larte. Ajo ‘zoterohet’ se ka arritur 180 km/h. Sa eshte per t’u besuar, vleresojeni vete?