Aktori Bruce Willis thotė se ai ėshtė duke shijuar nė maksimum jetėn, tash qė ėshtė i martuar me modelen Emma Heming.

Ylli i filmit “Die Hard” dhe modelja Emma Heming u martuan nė muajin mars dhe qė atėherė jetė e tij ėshtė mė e lumtur.

“Gruaja ime Emma vėrtet ėshtė njė person i bukur. Nuk mund tė ndaloj sė qeshuri. Nuk mund tė ndaloj duke u kėnaqur”, ka thėnė aktori.

54-vjeēari, i cili ka tre vajza me ish-gruan e tij Demi Moore, po ashtu ka zbuluar se ai do tė dėshironte mė shumė fėmijė, por nuk ėshtė i sigurt se kjo do tė ndodh.