Harrison Ford mund tė jetė njėri prej aktorėve mė tė mirė nė Hollywood – por fituesi i Oskarit nuk ėshtė vėrejtur nė njė kafene tė qytetit.

Heroi i karakterit Harrison (67) dhe aktorja e filmit “As Good As it Gets”, Helen Hurt janė dukur tė lumtur nė takimin e tyre.

Aktori i filmit “Incredibly Cheers”, John Ratzenberger, (62) po ashtu ka qenė nė darkė me ēiftin.