Ajo qe me pelqen tek ti???


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 15 12345611 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 288
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Ajo qe me pelqen tek ti???

  Receta Gatimi

  Tema eshte kjo pra un jam postuesi para teje e ti qe do vish pas do thuash ate q fare pelqen tek ai qe eshte lart teje....


  Hec pra te shohim kush me pelqen mua diqka pasi jam e para un e ju vini pas meje

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Me pelqen sepse hap tema interesante.

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  se je aktive ne forum

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Se studjon per mjekesi...

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  sepse eshte drejtuse e forumit

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  se eshte i vogel dhe e kam xhan....

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  eshte vajze e zgjuar dhe inteligjente ..

 8. #8
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Me pelqen sepse me poston mesazhe shume te bukura ne profil.

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  me pelqene sepse eshte vajze e zgjuar dhe aktive

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  me pelqen se je djal fantastik

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  me pelqen sepse poston tema qe te len me goj hapur

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  mima sposto temen tek thashethemmt se eshte absajt ketu

 13. #13
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Me pelqen sepse je strikte ne gjera qe duhet.

 14. #14
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  se na vendos 10

 15. #15
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Se ve avatare qe me shkrine se qeshuri.

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Se je vajz e mir :d

 17. #17
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  sepse je Baby boy

 18. #18
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  sepse je Baby boy dhe djal i mire

 19. #19
  i/e rregjistruar Maska e zana13
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  6
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  me pelqen se ke nje foto te lezetshme me profil

 20. #20
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  me pelqen se je antare e re

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 15 12345611 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Me pelqen Por me pengon...
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 23-01-2013, 09:28 PM
 2. Sa Ju Pelqen Forumi
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 09-05-2011, 07:00 PM
 3. Muzika qe ju pelqen?
  Nga 5tivi nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-05-2010, 05:38 AM
 4. A ju pėlqen FORUMI i RI?
  Nga Administratori nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 14-06-2009, 10:17 AM
 5. Mua mė pėlqen kėshtu...
  Nga Altin111 nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-11-2007, 09:31 AM