Kam ‘tymos’ marihuanė me vite tė tėra, por ndalova kur jam bėrė baba”, thotė aktori, ndonėse publiku nuk po i beson!

Brad Pitt (45) foli pėr ditėt e tij tė tymosjes nė emisionin e Bill Mayer.
‘Nė filmin ‘True Romance’ luaja njė djalosh i cili gjatė gjithė kohės ishte nėn efektin e marihuanės. Ky ishte rol perfekt pėr mua nė atė kohė”.

“Kur jam bėrė baba e kuptova se duhet tė jem i zgjuar dhe i kujdesshėm 24 orė. Nuk mundeni tė kujdeseni pėr fėmijė nėse i keni sytė e mjegulluar dhe ndjeheni si kifle”, ndau aktori me publikun pėrvojėn e tij tė pazakontė.

Megjithatė prezantuesi ia tėrhoqi vėrejtjen dhe i tha se sė voni nė njė aheng nė Hollywood e kishte parė atė duke e mbėshtjellė marihuanėn nė letėr pėr cigare.
“Eshtė e vėrtetė se di ta bėjė joint’in si artistė i vėrtetė”, tha duke qeshur Pitt, baba i gjashtė fėmijėve me partneren Angelina Jolie.