Aktores Sandra Bullock nuk i pėlqejnė dhuratat e shtrenjta. Yllit tė filmit “The Proposal”, e cila ėshtė e martuar me motoristin entuziast Jesse James, mė shumė do t’i pėlqente njė letėr e shkruar me dorė sesa njė dhuratė ekstravagante.

“Jam e lumtur qė nuk pres shumė dhe jam gjithmonė e kėnaqur me gjestin mė tė vogėl. Mua mė pėlqejnė mesazhet dhe letrat.

Mė shumė mė pėlqen qėllimi sesa dhurata.

Prandaj nėse dikush mė shkruan diēka ose bėn diēka tė tillė, atėherė unė jam shumė e kėnaqur nga kjo romancė”, ka shpjeguar aktorja.