Aktorja ka ruajtur njė numėr kostumesh nga filmat, tė cilat i vesh kur del me qėllim qė tė mos e njohin.Cameron Diaz shfrytėzon teshat nga xhirimet e filmave tė saj pėr t’u maskuar.

Aktorja ka ruajtur njė numėr kostumesh nga filmat, tė cilat i vesh kur del me qėllim qė tė mos e njohin.

“Mė ka pėlqyer t’i marr nė shtėpi disa nga kostumet xhirimeve, sidomos kur kam luajtur rolin e Lotte Schwartz nė filmin 'Being John Malkovich'. Kjo ishte argėtuese, sepse mbaja thjerrėza kontakti tė zeza dhe njė paruke ‘tė ēmendur’ dhe dilja nė shoping si Lotte. Njerėzit madje as qė ofroheshin tė mė ndihmojnė...”, ka treguar Diaz.