Beyonce Knowles nuk mund tė flasė nė praninė e njė numri tė madh njerėzish.Kėngėtarja nuk ndihet rehat nė situata tė caktuara shoqėrore, pasi nuk mund t'i pėrballojė grupet e mėdha tė njerėzve.

Hitbėrėsja e kėngės “Single Ladies (Put A Ring On It)” ka njoftuar se ndjehet e pasigurt nė rastet kur duhet tė shoqėrohet dhe tė flasė para shumė njerėzve, pasi qė ajo nuk ka pasur jetė normale shoqėrore.

“Nuk kam shkuar nė shkollė tė rregullt. Kam shkuar nė shkollė private, pastaj mėsoja nė shtėpi, sepse udhėtoja me ‘Destiny's Child’.

Nuk kam pasur njė jetė normale shoqėrore, dhe nganjėherė mendoj se kjo ėshtė arsyeja qė ndjehem e pasigurt nė shoqėrinė e njė numri tė madh njerėzish. Hesht.

Njerėzit presin nga unė tė jem ashtu si nė skenė, mirėpo unė nuk jam ashtu nė jetėn reale”, ka shpjeguar kėngėtarja