Berlusconi lancon baby-Milan


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Berlusconi lancon baby-Milan

  Receta Gatimi  "Nuk do te marrim me lojtare mbi 30 vjec, edhe per arsyen se ata paguhen shume. Do te perqendrohemi tek ata qe jane nen 23 vjec".

  Duke folur me Umberto Bossi dhe deputetin tjeter milanist Daniele Marantelli, kryeministri Berlusconi ben pak a shume te qarta strategjite e merkatos se ekipit te tij. Duke bere natyrisht mire llogarite.

  "Shume mire jane te rinjte, e forte, ne gjendje qe te perballojne sfidat e radhes", sugjeron Marantelli. Te njejtin mendim ka edhe kryeministri duke folur me pas per marrjen e mbrojtesit Thiago Silva dhe duke u perqendruar te hipotezat e nje mesfushori te ri.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  kete vit milani do jet shum dobet , me keto lojtar qe ka ne dispozicion

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Ka ran fare milani

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-06-2012, 05:52 PM
 2. Hip-Hop Baby!
  Nga gjendar nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-03-2011, 04:48 PM
 3. Sony lanēon shėrbimin pėr muzikė nė internet
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-12-2010, 05:11 PM