Pattinson dhe Stewart kapen duke u puthur


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Pattinson dhe Stewart kapen duke u puthur

  Receta Gatimi  Dy yjet e filmit “Twilight”, Robert Pattinson dhe Kristen Stewart, kanė nxitur sėrish spekulimet se ata janė duke pasur njė lidhje tė fshehtė, pasi janė parė duke u puthur nė koncert nė Kanada.

  Njė fans dinak ka kapur njė foto tė dyshes duke u puthur nė turmė nė koncertin e grupit “Kings of Leon” nė Vancouver gjatė tė shtunės nė mbrėmje.

  Kjo vjen vetėm disa ditė pasi aktorja Jennie Garth zbuloi se Pattinson ishte nė lidhje me njė bashkė-aktore tė filmit “Twilight”, lajm tė cilėn ajo e kishte marrė nga burri i saj Peter Facinelli, i cili po ashtu luan nė film.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  E kush nga kto esht Pattinson dhe Stewart????

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kapen duke bėrė seks nė supermarket, arrestohet ēifti
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-09-2012, 01:05 PM
 2. Kapen grabitėsit e njė banke nė Durrės
  Nga gjendar nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-02-2011, 01:50 PM
 3. Ricci: Pattinson puth shumė mirė
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 01:27 PM
 4. Kapen trafikantėt me dy fėmijė
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-03-2009, 12:09 AM