A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 40 nga 52 FillimiFillimi ... 30353637383940414243444550 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 781 deri tek 800 prej 1039

Tema tė ngjashme

 1. Foto iluzion-GJENI CFARE SHIKONI?
  Nga kuklla nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 15-06-2012, 06:58 PM
 2. Si ta gjeni se ku eshte prodhuar telelefoni juaj ?
  Nga abdullah92 nė forum Celular Mania: iPhone, Android
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 12:39 AM
 3. Gjeni ēfare nuk shkon tek kjo foto?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-08-2010, 03:02 PM
 4. Mėsoni si tė gjeni qka ėshtė ngarkuar nė rapidshare.com/de
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-09-2009, 09:06 PM

 1. #781

 2. #782
  persona non grata VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  i humbur
  Postime
  10,028
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  19
  Reputacioni
  15
  coni ndo1 tjeter, por pa hile
  vetėm unė dhe ti, tė gjithė tė tjerėt janė asnjė!
  Je gjithēka, gjithēka tjetėr ėshtė asgjė.

 3. #783
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  13,822
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  48
  Reputacioni
  25
  Nuk ka hile sinqerisht, nuk kam iden si e gjeti!

 4. #784
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,783
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  lol, as qe nuk e mendoja akullore , e thash si batut
  Eshte nje ze qe pershperit gjithmone tek veshet e mi, eshte nje fytyre qe shfaqet gjithmone para syve te mi, ajo eshte qetsia ne zemren time

 5. #785
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,783
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  une pertoj te pergatis foton
  Eshte nje ze qe pershperit gjithmone tek veshet e mi, eshte nje fytyre qe shfaqet gjithmone para syve te mi, ajo eshte qetsia ne zemren time

 6. #786
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,559
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  He Arjol mos perto
  ♥“Æ) ø.☆“Æ)
  (ø☆“ (ø.♥““Æ`•.øø.☆♥F♥T♥Th♥“Æ) ø.☆“Æ)ElB@S@N(ø☆“ (ø.♥““Æ`•.øø.☆♥♥♥

 7. #787
  persona non grata VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  i humbur
  Postime
  10,028
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  19
  Reputacioni
  15
  jooooo nuk e thash me ate kuptim Arjol as ReniX por ishte shaka

  ok, do coni ju ndo1 foto, apo te coj un 1 ?
  vetėm unė dhe ti, tė gjithė tė tjerėt janė asnjė!
  Je gjithēka, gjithēka tjetėr ėshtė asgjė.

 8. #788
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,559
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  He pra, kush eshte me i shpejti , hidhu Ice
  ♥“Æ) ø.☆“Æ)
  (ø☆“ (ø.♥““Æ`•.øø.☆♥F♥T♥Th♥“Æ) ø.☆“Æ)ElB@S@N(ø☆“ (ø.♥““Æ`•.øø.☆♥♥♥

 9. #789
  persona non grata VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  i humbur
  Postime
  10,028
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  19
  Reputacioni
  15
  ok, ja ku e keni  mbi cfare e ka vene doren ky ?
  vetėm unė dhe ti, tė gjithė tė tjerėt janė asnjė!
  Je gjithēka, gjithēka tjetėr ėshtė asgjė.

 10. #790
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,783
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ambazhur?
  Eshte nje ze qe pershperit gjithmone tek veshet e mi, eshte nje fytyre qe shfaqet gjithmone para syve te mi, ajo eshte qetsia ne zemren time

 11. #791
  persona non grata VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  i humbur
  Postime
  10,028
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  19
  Reputacioni
  15
  haha, jo jo

  shikoje mire foton, se ajo te drejton
  vetėm unė dhe ti, tė gjithė tė tjerėt janė asnjė!
  Je gjithēka, gjithēka tjetėr ėshtė asgjė.

 12. #792
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,559
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Ke ora qe ben dhe zilen ...po ēik si e lehte nese eshte kjo
  ne nje kohe , atij sikur i ndriēon pak dora, mos eshte qiri ???? lol
  ♥“Æ) ø.☆“Æ)
  (ø☆“ (ø.♥““Æ`•.øø.☆♥F♥T♥Th♥“Æ) ø.☆“Æ)ElB@S@N(ø☆“ (ø.♥““Æ`•.øø.☆♥♥♥

 13. #793
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,783
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  shume e nderlikuar po filloj te jap ca me shume opcione, duket sikur e ka mbi qiri ose reflektor ose ose laptop
  Eshte nje ze qe pershperit gjithmone tek veshet e mi, eshte nje fytyre qe shfaqet gjithmone para syve te mi, ajo eshte qetsia ne zemren time

 14. #794
  persona non grata VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  i humbur
  Postime
  10,028
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  19
  Reputacioni
  15
  haha, e di qe duket e lehte, por nuk eshte dhe aq

  ama afer jeni
  vetėm unė dhe ti, tė gjithė tė tjerėt janė asnjė!
  Je gjithēka, gjithēka tjetėr ėshtė asgjė.

 15. #795
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,559
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Tabull me ciagre te ndezur ???? hahaha
  ♥“Æ) ø.☆“Æ)
  (ø☆“ (ø.♥““Æ`•.øø.☆♥F♥T♥Th♥“Æ) ø.☆“Æ)ElB@S@N(ø☆“ (ø.♥““Æ`•.øø.☆♥♥♥

 16. #796
  persona non grata VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  i humbur
  Postime
  10,028
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  19
  Reputacioni
  15
  jo as ajo

  afer jeniiii
  vetėm unė dhe ti, tė gjithė tė tjerėt janė asnjė!
  Je gjithēka, gjithēka tjetėr ėshtė asgjė.

 17. #797
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,559
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Radio/zile ???????
  ♥“Æ) ø.☆“Æ)
  (ø☆“ (ø.♥““Æ`•.øø.☆♥F♥T♥Th♥“Æ) ø.☆“Æ)ElB@S@N(ø☆“ (ø.♥““Æ`•.øø.☆♥♥♥

 18. #798
  persona non grata VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  i humbur
  Postime
  10,028
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  19
  Reputacioni
  15
  jo jo

  ishit me afer

  1 ndihme; hyn tek cigarja
  vetėm unė dhe ti, tė gjithė tė tjerėt janė asnjė!
  Je gjithēka, gjithēka tjetėr ėshtė asgjė.

 19. #799
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,317
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  6
  Ta them un Iceman, se boll i lodhe keta hahahaa

 20. #800
  persona non grata VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  i humbur
  Postime
  10,028
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  19
  Reputacioni
  15

  lol olse

  po i jane afruar shum, por tani un s'mund ta them cfare eshte ama i jane afruar dhe e dhash edhe 1 ndihme
  vetėm unė dhe ti, tė gjithė tė tjerėt janė asnjė!
  Je gjithēka, gjithēka tjetėr ėshtė asgjė.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto iluzion-GJENI CFARE SHIKONI?
  Nga kuklla nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 15-06-2012, 06:58 PM
 2. Si ta gjeni se ku eshte prodhuar telelefoni juaj ?
  Nga abdullah92 nė forum Celular Mania: iPhone, Android
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 12:39 AM
 3. Gjeni ēfare nuk shkon tek kjo foto?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-08-2010, 03:02 PM
 4. Mėsoni si tė gjeni qka ėshtė ngarkuar nė rapidshare.com/de
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-09-2009, 09:06 PM

Etiketat pėr kėtė Temė

Bashkohuni dhe Ju kėtij komuniteti entuziast dhe argėtues. Krijo njė Llogari Falas