Gjobiten pėr seks tė gjatė e tė zhurmshėm


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Gjobiten pėr seks tė gjatė e tė zhurmshėm

  Receta Gatimi  Pėr dy vjet rresht 29-vjeēarja Kerry Norris dhe dashnori i saj Adam Hinton kanė bezdisur fqinjėt me mėnyrėn e tyre tė zhurmshme tė bėrit dashuri. Ēifti ka bėrtitur sa ka mundur dhe ka kėrcitur deri nė gjashtė tė sabahut.
  Fqinja e parė Sarah ėshtė ankuar sepse pėr shkak tė kėsaj zhurme ėshtė dashur qė t’i zhvendosė fėmijėt e saj nė dhomė tjetėr. Derisa, fqinja tjetėr Michelle Tyrrell ka thėnė se vajza e saj katėrvjeēare urinon nė krevat dhe ka ankthe nga ajo qė ka dėgjuar.

  Kėtė javė autoritetet e qytetit Brighton nė Angli kanė dėnuar tė zhurmshmen Kerry Norris me 370 euro sepse nuk e ka respektuar urdhėresėn pėr zhurmėn.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  po ky lloj seksi ka lezet dhe sa per komshinjete te shikonin dhe ata cik se sbehesh nami

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e sirena blu
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  6
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  te mbyllnin veshet komshijet

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga sirena blu Lexo postimin
  te mbyllnin veshet komshijet
  mire e ke, secili ka qefin e tij!

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e ciroi82
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  17
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ha ha sa e lezetshme kjo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Seks nė ujė
  Nga lovee nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-03-2011, 10:31 PM
 2. Britani, studentet e kolegjit seks te zhurmshem
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-02-2010, 06:20 PM
 3. Ushqim i keq? Seks i keq
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-02-2010, 08:31 PM
 4. Arrestohet gruaja, bente seks te zhurmshem
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-04-2009, 07:45 PM
 5. Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-03-2008, 03:18 PM