Vetėvrasėsi potencial hedh para nėpėr autostradė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Vetėvrasėsi potencial hedh para nėpėr autostradė

  Receta Gatimi  Autoritetet e Kalifornisė kanė njoftuar se njė mashkull ka shkaktuar kaos nė trafik nė autostradėn afėr Los Angelesit kur ka filluar tė hedh para nėpėrmes dritares sė automjetit tė tij, e njerėzit kanė nxituar tė mbledhin bankėnotat.
  Zėdhėnėsi i policisė sė trafikut ka theksuar se incidenti ka ndodhur tė dielėn pasdite dhe se dhjetėra njerėz kanė vrapuar pas automjetit. Policia ka arritur tė mbledh rreth 1.000 dollarė.

  Mashkulli 56-vjeēar, i cili ka deklaruar se ka dashur tė bėj vetėvrasje, mė pas ėshtė dėrguar nė kontroll psikiatrik

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  hahaha o aurel e di ti se nga kush rrug kalon ai perdit se duhet te kaloj njeher une andej

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Paska patur vertet nevoje per psikiater.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 12:18 PM
 2. Vozit mė shpejt se 245 kilometra nė orė nė autostradė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-08-2009, 05:44 PM
 3. “Fluturon” ne autostrade zarfi me 23 mije euro
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-05-2009, 11:30 PM
 4. Seks ne makine ne autostrade, ndalohet cifti
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-04-2009, 09:57 PM