Grupi Black Eyed Peas ka shėnuar histori nė listėn e muzikės pop duke qėndruar mė sė shumti javė radhazi nė krye tė Billboard Hot 100.

Yjet e muzikės hip-hop kanė kryesuar listėn e singlave pėr 20 javė radhazi, duke tejkaluar rekordin mėhershėm tė Usher prej 19 javėsh.

“Boom Boom Pow”, singli i parė numėr njė, dhe kėnga qė zmbrapsi atė, “I Gotta Feeling”, kanė qenė nė maje tė top listave pėr 12, respektivisht tetė javė.

Grupi nuk po shijon sukses vetėm nė vendin e tyre, Amerikė, por gjatė tė hėnės katėrshja rimorėn pozitėn e parė edhe nė top listėn britanike tė singlave, me “I Gotta Feeling”