Lady Gaga dėshiron seks me Take That


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Lady Gaga dėshiron seks me Take That

  Receta Gatimi  Kėngėtarja e muzikės dance, Lady GaGa, mendon se Take That mund t’i dhurojnė asaj ‘kohė tė mirė’ nė shtrat.
  Gaga mendon se grupi, i cili tash pėrbėhet prej Gary Barlow, Howard Donald, Mark Owen dhe Jason Orange (pjesė e tė cilit nė fillim ka qenė edhe Robbie Wiliams), janė shumė seksi dhe do t’i dėshironte t’i kishte nė shtrat tė gjithė nė tė njėjtėn kohė.

  “Do tė doja t’i kisha tė katėrt pėrnjėherė. Ata janė shumė seksi. Unė jam femėr e vetmuar tash dhe do tė doja tė kisha njė kohė tė mirė”, ka thėnė kėngėtarja, emri i vėrtetė i tė cilės ėshtė Stefani Germanotta.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  shum mir lady gaga i thot mendimet qe ka ne sy edhe grupi normalisht nuk do e refuzoj oferten

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleranda
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  Ne SHPii hehe
  Postime
  31
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mir e ki valla klevi88

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Paris: Gaga-Show pa Lady Gaga
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2012, 09:02 PM
 2. Lady Gaga bėhet normale
  Nga ulkina nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-02-2012, 03:25 PM
 3. Lady GaGa me ?????????????
  Nga argent nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-04-2011, 07:52 PM
 4. Lady Gaga vlerėsohet pėr stilin saj
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-11-2009, 07:49 PM